Skandal na koncercie gwiazdy disco-polo. Zenek Martyniuk obrzucony jajami, jest nagranie!

Zenek Martyniuk nie będzie dobrze wspominał koncertu we Włodawie. Król disco-polo w trakcie występu został obrzucony jajami.

Skandal na koncercie, Zenek obrzucony jajami

Lato w pełni, sezon urlopowy trwa w najlepsze, ale nie dotyczy to artystów scenicznych. Ci koncertują w plenerze na scenach i scenkach w całej Polsce i zabawiają urlopowiczów. Oczywiście wciąż wielką popularnością cieszy się u nas w kraju disco-polo.

W tej branży wciąż pierwsze skrzypce gra Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent, który dostarcza rozrywki i nieskomplikowanych piosenek już od trzech dekad.

Ostatnio Zenek występował na plenerowej scenie we Włodawie, gdzie obchodzono dni miasta. Doszło tam do niemałego skandalu. Martyniuk i jego muzycy w trakcie jednego z utworów zostali obrzuceni jajami przez jednego z uczestników imprezy. – Koncertów, w trakcie ponad 30-letniej kariery, zagraliśmy bardzo dużo. Ale pierwszy raz się nam zdarzyło tu, we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem kilkanaście tysięcy koncertów – powiedział Martyniuk rozedrganym głosem.

Rzucił jajkami i uciekł

Następnie lider zespołu Akcent zaczął rozglądać się i szukać winowajcy, który przerwał jego występ. Martyniuk nawet zapytał czy ochroniarzom udało się zatrzymać „odważnego” mężczyznę, bo chciał go zaprosić na scenę i narobić jeszcze większego wstydu. Ale „chojrak” – jak powiedział gwiazdor disco-polo – zdążył zwiać tuż po obrzuceniu zespołu jajkami.

– Chętniej bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę jakoś zobowiązującą, więc niestety. Ale to będzie bardzo smutny koncert – zapowiedział Zenek Martyniuk przed wznowieniem występu. Szczerze? Zupełnie się nie dziwimy. Disco polo można lubić bądź nie, ale jeśli nie podoba ci się Akcent, Boys czy inna Shazza to po prostu nie przychodź na ich koncert.

Co ten gamoń od jajek sobie myślał? Ile ona ma lat i komu chciał zaimponować? Trzeba być skończonym idiotą, żeby coś takiego zrobić. I szacunek należy się w tym momencie Martyniukowi, bo zachował klasę i wyjątkowy spokój. A jajka? Lepiej zachować na występy polityków.

Źródło: Pudelek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *