Romanowska przerywa wywiad! TAK zareagowała na pytanie o Katarzynę Dowbor, dziennikarz w szoku [WIDEO]

Elżbieta Romanowska podczas premiery wiosennej ramówki Polsatu udzieliła wywiadu. Po pytaniu o Katarzynę Dowbor przerwała wywiad.

Zmiany w Polsacie

Elżbieta Romanowska  wiosną 2023 została nową prowadzącą programu „Nasz Nowy Dom”. Przez lata rolę tę pełniła Katarzyna Dowbor. Dawna prowadząca cieszyła się ogromną sympatią widzów.

Jej „wymiana” wywołała niemałe zdziwienie publiczności.

Kiedy wiosną ubiegłego roku Dowbor została bezceremonialnie zwolniona z roli prowadzącej, jej miejsce zajęła Romanowska. Aktorka, która „przejmowała” program spotkała się z ogromnym hejtem. Decyzję Edwarda Miszczaka o wymianie prezenterek wielu widzów przyjęło z oburzeniem. Nowa prowadząca mogła jednak liczyć na wsparcie swojej poprzedniczki. Katarzyna Dowbor bardzo ciepło wypowiadała się o swojej następczyni.

Nowa prowadząca jest Bogu ducha winna zmianom. Ktoś ten program prowadzić musi. Jakby nikt nie chciał, to by to oznaczało jego koniec i to byłoby bardzo smutne. Jestem wielką przeciwniczką hejtu, jaki dostaje nowa prowadząca. Nie powinno go być. Trudno oceniać czyjąś pracę, nie widząc jej. Poczekajmy na nowe odcinki – mówiła Dowbor w wywiadzie dla Plotka.

A jednak boli?

Romanowska okazała się jednak mniej wylewna w kwestiach dotyczących jej poprzedniczki. Słowa aktorki zostały uznane za prorocze. Niemal pół roku temu aktorka stwierdziła, że Dowbor na pewno zaskoczy jeszcze widzów. Śmiało można stwierdzić, że miała racje. Katarzyna kilka dni temu została nową prowadzącą Pytania na Śniadanie w Telewizji Polskiej.

Jest zdecydowanie ikoną. Nie ma co się oszukiwać. Pięknie tworzyła „Nasz nowy dom” przez lata. Stało się tak, jak się stało, nie mnie to jest oceniać. Znając już trochę panią Katarzynę – chociażby z telewizji – myślę, że jeszcze niejedną rzeczą nas zaskoczy. Mocno za to trzymam kciuki – mówiła w jednym z wywiadów

Okazało się jednak, że relacje które łączą obie panie nie są do końca „poprawne”, a Elżbieta Romanowska nie chce rozmawiać o swojej poprzedniczce. Aktorka dała wyraz swoich uczuć względem Katarzyny Dowbor, udzielając wywiadu dla Plotka podczas premiery wiosennej ramówki Polsatu.

Pamiętam, jak rozmawialiśmy na ramówce jesiennej. Ty mówiłaś, że trzymasz kciuki za Katarzynę Dowbor, bo czujesz, że nie powiedziała ostatniego słowa i teraz ją widzimy w „PnŚ”. Trzymasz kciuki? – zapytał dziennikarz.

Po tych słowach Romanowska po prostu wymaszerowała ostentacyjnie z kadru i oddaliła się w innym kierunku. Czy tym zachowaniem pokazała klasę?

Źródło: Plotek

 

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *