Rafał Brzozowski zaskoczył wyznaniem o TVP. „Nigdy tam nie pracowałem”

Rafał Brzozowski od lat prowadzi „Jaka to melodia”. Teraz prezenter i wokalista zaskakująco skomentował zamieszanie wokół TVP.

Kto zagra na „Sylwestrze Marzeń”?

„Sylwester Marzeń” był przez lata oczkiem w głowie władz z Woronicza i jednym z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez TVP. — Telewizja Polska potrafi zaspokajać wszystkie gusta, wszystkie wrażliwości oraz budować nawet w czasie nocy sylwestrowej rodzaj wspólnoty narodowej — tak imprezę w Zakopanem zapowiadał w grudniu 2021 r. Jacek Kurski. Były prezes TVP był zresztą pokazywany widzom niemal tak często, jak Maryla Rodowicz czy Edyta Górniak występujące na scenie.

Wygląda na to, że w tym roku po raz ostatni widzowie TVP zobaczą „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem, a przynajmniej w takiej odsłonie. Przez chwilę wydawało się, że imprezy w ogóle nie będzie w tym roku w stolicy Tatr, jednak interwencja górali u Beaty Szydło uratowało sylwestrową zabawę.

Od dawna znane są też gwiazdy, które nie mogły nikogo zaskoczyć. To m.in. Maryla Rodowicz i Edyta Górniak, Zenek Martyniuk i Rafał Brzozowski. Ten ostatni stał się jedną z twarzy rozrywki w TVP po przyjściu „dobrej zmiany”. Serwis Onet postanowił zapytać prezentera o ostatnie zamieszanie wokół – jak się wydawało – jego pracodawcy. A tu niespodzianka.

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się

— Nie rozumiem, dlaczego dzwonicie państwo do mnie w tej kwestii. Proszę pana, ja nie pracuję w TVP. Nie jestem w niej zatrudniony i nigdy nie byłem. To zupełnie inna forma współpracy polegająca na tym, że jestem właścicielem firmy, która podpisuje kontrakt na prowadzenie programu czy występ na „Sylwestrze Marzeń – wyznał wokalista.

Serwis zapytał go również o dalszą współpracę z TVP w obliczu postawienia spółki w stan likwidacji.

— Dostałem komunikat na temat próby do sylwestra w Zakopanem. Muszę tam być, zrealizować taką imprezę. 6 stycznia startuje kolejny format, który prowadzę, czyli „The Voice Senior”. Nic innego nie wiem. Umowa na program „Jaka to melodia?” jest podpisana do końca kwietnia. Rozmowy na temat przedłużenia kontraktu odbywają się w czerwcu i lipcu, zawsze wyglądało to tak samo. Na razie nie mam żadnych informacji, żeby coś miało się w tej kwestii zmienić — wytłumaczył Brzozowski.

Źródło: Onet

1 Odpowiedzi na Rafał Brzozowski zaskoczył wyznaniem o TVP. „Nigdy tam nie pracowałem”

  1. maciej pisze:

    Bo co on ma powiedziec? Ze pracowal? no nie , on tylko mial kontrakt na prace dla nich he he
    Jak widac teraz wszyscy nie pracowali, albo tylko poniekad wspolpracowali albo tylko wykonywali zlecenia dla innej firmy…. coz czasy sie zminiaja to rzeba sie wybielic he he

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *