Potężna awantura w programie na żywo w Polsat News! Żenujący „żart” polityka PiS. „Pan jest po prostu kretynem”

Waldemar Buda z PiS obraził w studiu Polsat News Krzysztofa Śmiszka. Między politykami doszło do gwałtownej wymiany zdań.

Waldemara Buda z PiS już raz pokazał swoje chamowate oblicze. To było w grudniu ubiegłego roku, gdy z mównicy sejmowej powiedział o szefowej resortu klimatu Paulinie Henning-Klosce, że jest „Rywinem w spódnicy”. We wtorkowy po raz kolejny wzniósł się na wyżyny swojego prostactwa.

Jego udział w komisji śledczej badającej wybory kopertowe również nie kojarzy się z merytoryką, a raczej z happeningiem i politycznym rozbijactwem.

„Jego mąż, czy żona”

W programie „Debata Dnia” w Polsat News, Marek Sawicki, Krzysztof Śmiszek, Krystian Kamiński i Waldemar Buda rozmawiali m.in. na temat paktu migracyjnego. Krzysztof Śmiszek powiedział, że w imieniu ministerstwa sprawiedliwości pracuje nad dyrektywą „o zintensyfikowaniu karania przemytników”. Wtedy wtrącił się polityk PiS.

Ja potwierdzam, że pan Śmiszek wie, co mówi, bo jego mąż, czy żona, pan Biedroń głosował za paktem migracyjnym – powiedział Waldemar Buda. – Wie pan co, jest pan po prostu kretynem, homofobem i nie powinien pan występować w przestrzeni publicznej – zareagował Krzysztof Śmiszek.

Polityk Lewicy zwrócił się doprowadzonej program o wyegzekwowanie przeprosin od Waldemara Budy. – Panie pośle, rzadko to robię, na Boga Ojca, po co pan to powiedział? Niech pan przeprosi za to, co pan powiedział – zwróciła się do posła PiS.

Buda odpowiedział, że nie ma żadnego problemu z przeprosinami, skoro poseł się „tego wstydzi”. – Przepraszam – powiedział.

Pakt migracyjny

Politycy PiS starają się od wczoraj wmówić opinii publicznej, że rząd Donalda Tuska zgodził się na unijny pakt migracyjny. To kłamstwo. – Polska nie będzie za nic płacić, nie będzie przyjmować migrantów z innych kierunków, Unia Europejska nie narzuci Polsce żadnych kwot migrantów – powiedział szef rządu na konferencji prasowej.

Polska głosowała przeciwko Paktowi Migracyjnemu. Nie przyjmiemy z tego tytułu żadnych migrantów – dodał szef rządu. Jak podkreślił, Polska stanie się beneficjentem paktu migracyjnego.

Źródło: Polsat News, Media

 

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

1 Odpowiedzi na Potężna awantura w programie na żywo w Polsat News! Żenujący „żart” polityka PiS. „Pan jest po prostu kretynem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *