Posłanka PO, Kinga Gajewska, pojawiła sie na spotkaniu wyborczym Jakiego. Reakcja europosła była zaskakująca

Europoseł Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki spotkał się z sympatykami w Górze Kalwarii. Niespodziewanie na wydarzeniu pojawiła się też posłanka Kinga Gajewska z PO. Trudno uznać ją za zwolenniczkę PiS-u i Suwerennej Polski… Dlaczego przybyła na event? Stanęła obok Jakiego i zaczęła mówić o aferze wizowej. Co było potem?

Patryk Jaki organizuje spotkanie, na które przychodzi Kinga Gajewska

W niedzielę Patryk Jaki postanowił spotkać się ze swoimi zwolennikami w Górze Kalwarii. To część jego tour po Polsce. Dzielny europoseł chce „zatrzymać Tuska i inne niemieckie przystawki”.

Kampania wrześniowa Jakiego może okazać się jednak o wiele trudniejsza, niż najbardziej zainteresowany zakładał. W Górze Kalwarii na spotkaniu z jego zwolennikami pojawiła się Kinga Gajewska z PO. Mało tego, była to zapowiedź piekła, jakie zamierza mu zgotować. Zapowiedziała już, że regularnie będzie odwiedzać takie wydarzenia organizowane przez europosła. Wszystko dlatego, że „zwolennicy PiS nie mają dostępu to rzetelnych mediów”.   Polityczka Platformy chce więc „grzecznie informować” ich o aferze wizowej.

W sieci można już obejrzeć krótkie video z pierwszego starcia Gajewska vs. Jaki. Okazało się, że ten drugi nie zadziera z kobietami. Cierpliwie zaczekał, aż posłanka skończy swoją wypowiedź.  Bardziej niecierpliwi byli jego wyborcy, którzy starali się zagłuszyć Gajewską.

Gdy posłanka skończyła, po prostu wyszła ze spotkania. Co jednak ciekawe, uczestnicy chcieli ją zatrzymać i zachęcić do dyskusji. Ona pozostała jednak niewzruszona. Mimo wszystko trochę szkoda.

Patryk Jaki komentuje

Sam Jaki chciał z Gajewską zamienić parę słów.

„Nie będę ukrywał. Jak zobaczyłem, że Kinga Gajewska przyszła na spotkanie, osobiście dałem jej mikrofon (pomyślałem — będę miał kontent na cały tydzień). Niestety, jak zobaczyła, że chcę z nią rozmawiać, to z przerażeniem w oczach uciekła. Ludzie próbowali ją zatrzymać. Krzyczeli „odwagi”. Niestety uciekła” — napisał na platformie X (dawny Twitter).

Posłanka napisała potem na platformie X (dawny Twitter), że spotkanie z Jakim było dla niej „ryzykowne”.

Źródło:

3 Odpowiedzi na Posłanka PO, Kinga Gajewska, pojawiła sie na spotkaniu wyborczym Jakiego. Reakcja europosła była zaskakująca

  1. Piotr pisze:

    To bardzo gleboka myśl, godna ryżego który podburza motłoch. Czy pan wie, co to są groźby karalne? Nietylko Rozenek za nie odpowie ale również reszta holoty która towarzyszyła ryżemu. Swoja drogą musi być bardzo złe z szansami wyborczymi ryżego skoro ucieka się do przestępczych metodę.

  2. Piotr pisze:

    No proszę, pełna kultura. Po drugiej stronie ryzy świr i otaczające go bydło atakhjace i obrażające dziennikarza Rachonia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *