OTO album „JA”. Na spełnienie muzycznych marzeń Bartosz Sczęsny czekał 25 lat

W zakamarkach studiów nagrań rodzą się wspaniałe piosenki, by następnie powoli i wytrwale podbijać zakamarki internetu. Nie ma wątpliwości, że album „Ja” Bartosza Szczęsnego wkrótce opuści owe zakamarki i na stałe zadomowi się w sercach słuchaczy.

-Płyta jest spełnieniem moich marzeń – czekałem na nią przez ostatnie 25 lat. Ale najważniejsze, ze JEST! – mówi autor. „Ja” to kawałek szczerego i bardzo osobistego rocka. Znajdują sie na nim zarówno piosenki, które skomponowałem wiele lat temu (i przez lata czekały na rejestracje) oraz takie, które są odpowiedzią na aktualne wydarzenia otaczającego świata.

Szczególną uwagę zwracają na 2 teledyski, które promują płytę, a które już odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych:

„Modlitwa”

 

To mój dom

Cały materiał do odsłuchania dostępny jest tu: https://open.spotify.com/album/46VhAFyLS6vim5YPlUfY0E?si=38V4PMaqRPuKrJJhPhfBcA

Płyta została nagrana przy współpracy ze wspaniałymi muzykami, znanymi z topowych, krajowych produkcji (Marcin Majerczyk – gitary, Sławomir Berny – perkusja, Piotr Laczek – Pianino / bas oraz goście).

-Jestem osobą, która po prostu realizuje swoje marzenia – nie stoi za mną żadna wytwórnia fonograficzna, nie mam tzw. „znajomości”, ale mam dużo pozytywnej energii! – tak opisuje siebie Bartosz Szczęsny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *