On dopiero się rozkręca! Miszczak chce zrealizować nowe show, ale ma jeden poważny problem

Jeśli chodzi o zmiany w ramówce Polsatu, to Edward Miszczak się nie zatrzymuje. Dyrektor programowy chce przyciągnąć widzów nowym show. Ma jednak pewien problem.

Miszczak ma plan

Trudno zliczyć zmiany, jakie zaszły w programach Polsatu, a za którymi stoi Edward Miszczak. Odkąd został dyrektorem programowym, zaskakuje swoimi decyzjami.

Zdaniem ekspertów kontrowersyjne ruchy mają na celu jedno – wywołać medialny szum, który przełoży się na oglądalność programów Polsatu.

Edward chce zrobić hałas. Nie przejmuje się hejtem, bo to wszystko przekłada się na oglądalność. Jak widać, przy „Twoja twarz brzmi znajomo” mu się to udało. Wyniki się polepszyły, a dziś już nikt nie płacze za Piotrem Gąsowskim czy Katarzyną Skrzynecką – wskazuje osoba z branży telewizyjnej w rozmowie z Press.pl.

Oprócz zmian w kultowych programach, jak „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „Nasz nowy dom”, Edward Miszczak planuje urozmaicenie ramówki o nowe show. Jak donosi portal Plotek, dyrektor programowy Polsatu planuje realizację reality show o milionerkach z Warszawy. To format znany jako „The Real Housewives”. W wersji Miszczaka miałoby to być „The Real Housewives od Warsaw”, bo dyrektor chce, by show miało miejsce w swojskiej scenerii.

Problem z realizacją formatu jest jeden. Ale dość istotny. Jak donosi Plotek… brakuje milionerek, które chciałby wziąć udział w programie.

 Firma castingowa poszukuje właśnie milionerek ze stolicy, które chciałyby pokazać swoje życie, dom, rodzinę. Większość prawdziwych bizneswoman jednak odmawia udziału, bo musiałyby zrezygnować na trzy miesiące z pracy. To by im się nie opłacało – mówi rozmówca portalu. Dyrektor programowy Polsatu jest ponoć gotowy na wiele ustępstw, byleby udało się zrealizować show. Zdjęcia miałyby ruszyć już w wakacje. Warunek – skompletowanie obsady.

Trudna decyzja

Jedną z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych decyzji Miszczaka jest pożegnanie Katarzyny Dowbor. W roli prowadzącej program „Nasz nowy dom” zastąpi ją Elżbieta Romanowska. Za kulisami słychać, że rozstanie z Dowbor nie było dla Miszczaka łatwe.

Kasia to ikona tego programu, która błyskawicznie stała się dla widzów symbolem ciepła i dobroci. Dyrektor Miszczak długo bił się w tej sprawie z myślami i rozważał różne scenariusze, to była trudna decyzja – komentuje osoba z produkcji.

Źródło: Plotek.pl

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

1 Odpowiedzi na On dopiero się rozkręca! Miszczak chce zrealizować nowe show, ale ma jeden poważny problem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *