O zgrozo! Jasnowidz Jackowski przewiduje, do czego może posunąć się Kaczyński, by utrzymać władzę

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wszedł na temat Jarosława Kaczyńskiego. Co powiedział?

Krzysztof Jackowski mówi o Kaczyńskim

Jak na razie lider PiS obiecało nam 800 plus, darmowe autostrady i bezpłatne leki dla seniorów 65+ oraz dzieci i młodzieży. Czy to koniec obiecanek?  Takie pytanie usłyszał jasnowidz Krzysztof Jackowski.


Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze.

Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie – rozpoczął swoją wróżbę jasnowidz.

Wszedł też na temat cynizmu Nowogrodzkiej. – Ten rząd – wydawać by się mogło – dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd – ja uważam – szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki – tłumaczył swoją postawę dot. PiS.

Przechodząc jednak do sedna: czy Kaczyński obieca nam coś jeszcze? – Może Jarosława Kaczyńskiego stać jeszcze na wiele. Jeżeli przedwyborcze sondaże okażą się niezbyt łaskawe dla pana Kaczyńskiego, to pan Kaczyński może się posunąć do zupełnie innych rzeczy, jak tylko rozdawnictwo pieniędzy – ostrzegł Jackowski. Potem zawiało grozą. – Powiedzmy, że może wprowadzić w Polsce jakiś stan. To nie oznacza oczywiście, że on to zrobi. Na razie wygląda bowiem na to, że PiS wślizgnie się do tego Sejmu, niestety chyba minimalną większością głosów – podsumował swoją wizję.

PiS wygra wybory?

Czy jednak PiS faktycznie może sięgnąć np. po stan wyjątkowy, by utrzymać władzę? Taką teorię od dawna snują przeciwnicy partii. Wydaje się to jednak mało realne. Tym bardziej, że na Nowogrodzkiej nadal mogą liczyć na wygraną w wyborach. PiS jest liderem sondaży i zapewne wygra elekcję. Nie będzie jednak mogło rządzić przez brak koalicjanta. Niskie zdolności koalicyjne utrudnią zaś jego znalezienie. Wątpliwe jednak, by Kaczyński był tak zdesperowany, by nie chcieć oddać władzy w sposób demokratyczny.

Źródło: o2.pl

2 Odpowiedzi na O zgrozo! Jasnowidz Jackowski przewiduje, do czego może posunąć się Kaczyński, by utrzymać władzę

 1. QQRYQ pisze:

  Do czego posunie się pan Jackowski by nie popaść w zapomnienie ? 3 opcje
  1. Będzie snuł kolejne przerażające wizje których prawdopodobieństwo spełnienia wynosi 50%
  2. Wystąpi w tańcu z gwiazdami
  3. Publicznie zje własnego klocka

  Jak myślicie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *