Nowa, modna propozycja iPhone 15 Pro Max

Teoretycznie dyskusje między zwolennikami systemu Ios a Androidem nie milkną i każdy kolejny model smartfona rozgrzewa rynek do czerwoności i sprawia, że zarówno fani iPhone, jak i jego przeciwnicy zbierają argumenty, ale też obserwują, w jaką stronę technologia będzie podążać. Niewątpliwie produkty Apple wyznaczają trendy. Z drugiej strony system iOS jest powszechnie uważany za niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze, choć z drugiej strony użytkownik musu też uwzględnić ograniczenia związane z jego zamkniętym charakterem.

Rozwiązania Apple Vision Pro

Najnowszą propozycją Apple jest iPhone 15. To rozwiązanie, które wyróżnia się doskonałymi parametrami i daleko w tyle zostawia konkurencję. Poza tym klient ma do wyboru aż cztery wersje, a to sprawia, że bez problemu dopasuje je do swoich potrzeb.

Dostępne są: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. To potężny model, który już jest rewolucyjnym smart fonem, a przecież jego droga dopiero się rozpoczyna.

Zalety iPhone 15 Pro

Kolekcja  iPhone 15 została wyposażona w port USB-C zamiast tradycyjnego Lightning. Jest to odpowiedź na naciski ze strony Unii Europejskiej w kwestii standaryzacji ładowania. Poza tym za płynne działanie urządzenia odpowiada potężny sześciordzeniowy procesor Apple A16 Bionic lub Czip A17 Pro w wersji Pro oraz Pro Max. Uwagę przykuwa także jakość aparatu fotograficznego. IPhone 15 ma dwa obiektywy z tyłu i jeden z przodu. Natomiast warianty Pro i Pro Max wyposażone są w dodatkowy teleobiektyw, który umożliwia zoom cyfrowy odpowiednio 15-krotny i 25-krotny. Wyróżnikiem jest również najmocniejszy dostępny zoom optyczny w iPhone’ach. Jak widać, to wprost wymarzony smartfon dla miłośników fotografii.

Dla kogo model 15 Pro Max

IPhone 15 ma oprogramowanie, które docenią szczególnie miłośnicy gier i precyzyjnej grafiki. Zastosowano MetalFX Upscaling, który łączy moc GPU z systemem Neural Engine, co przekłada się na efektywność ray tracingu na poziomie sprzętowym, co jest związane z adaptacyjną częstotliwością odświeżania. Z drugiej strony mamy tu też specjalne funkcje oszczędzania energii. Dynamic Island sprawia, że istotne informacje zawsze są widoczne, a ekran wyłącza się automatycznie po odłożeniu telefonu, co znacząco przedłuża życie baterii. Statystycznie na iPhone 15 serii Pro można odtwarzać wideo aż o 9 godzin dłużej niż na wcześniejszych modelach marki.

Niezmiennie także iPhone 15 oferuje lepszą wydajność, dłuższy czas pracy baterii niż standardowe urządzenia z Androidem oraz doskonałą jakość ekranu, zwłaszcza w modelu Pro Max. Poza tym uwagę oczywiście przyciąga design, profilowane krawędzie, kolory – tytan naturalny czy tytan błękitny i odporność na wodę na poziomie IP68. Fantastycznie prezentować się będzie w tym wypadku także etui iPhone 15 Pro Max, które zabezpiecza sprzęt przed przypadkowymi otarciami, a z drugiej strony doskonale leży w dłoni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *