Nawrocki nagle usłyszał pytanie o Dudę i ceny prądu. Kuriozalna odpowiedź! „Zrobił już wiele”

Screen: NaTemat YT
Karol Nawrocki usłyszał niewygodne pytanie podczas debaty prezydenckiej w TV Republika. Doszło nawet do tego, że zaczął o sobie mówić w trzeciej osobie.
To jak to jest z tymi obniżkami prądu?
Ostatnie dni zdecydowanie nie należały do najłatwiejszych dla kandydata PiS. Pokusimy się o stwierdzenie, że gdy Karol Nawrocki zasypia, w duchu modli się o to, aby tylko nie przyśnił mu się Krzysztof Stanowski, który wypytuje go o realizację jego obietnic wyborczych.
Ostatnie debaty, w których spotkało się obu kandydatów, pokazały, że szef „Kanału Zero” wyciśnie z nich ile się da, aby obnażyć niekompetencję swoich rywali, w tym Nawrockiego. Okazuje się, że ten ostatni nawet nie wie, jakie kompetencje posiada prezydent.
Na wstępie jednak przypomnijmy, że podczas jednego ze swoich wieców, w Augustowie Nawrocki ogłosił, że w ciągu 100 dni od objęcia urzędu głowy państwa, doprowadzi do obniżenia cen energii elektrycznej o 33%. Wiecie, obiecać można tak naprawdę wszystko. Gorzej jednak, gdy przychodzi ten moment, kiedy trzeba się skonfrontować ze swoimi słowami.
„Duda musi coś zostawić Nawrockiemu”
I taka właśnie sytuacja miała miejsce 14 kwietnia, gdy Nawrockiego o wspomniane obniżki cen dopytywał go Stanowski. Dziennikarz zwrócił uwagę, że przecież Andrzej Duda mógłby obniżyć ceny prądu skoro to takie łatwe i oczywiste.
– Pan redaktor pyta, czemu dzisiaj prezydent Andrzej Duda nie realizuje tej polityki, którą ja założyłem do obniżenia cen prądu, czyli odrzucenia zielonych podatków, stworzenia szczytu państw, które są przeciwnikami Zielonego Ładu. Odpowiedź jest prosta: prezydent Andrzej Duda dla państwa polskiego zrobił już wiele, a wie, że po nim przyjdzie konkretny gość, Karol Nawrocki, który wygra wybory prezydenckie. Coś musi prezydent zostawić także Karolowi Nawrockiemu, który przyjdzie i obniży ceny energii elektrycznej dla Polaków – odpowiedział Nawrocki.
Doprawdy nie wiemy, co jest w tych tłumaczeniach gorsze. Czy mówienie o sobie samym per Karol Nawrocki czy tłumaczenia, że Duda nie obniżył cen prądu, żeby mógł to zrobić jego następca.
Źródło: Fakt
2 Odpowiedzi na Nawrocki nagle usłyszał pytanie o Dudę i ceny prądu. Kuriozalna odpowiedź! „Zrobił już wiele”
Panie Nawrocki słuchając Pana zastanawiam się czy Pan wie czym zajmuje się Prezydent, Panie Nawrocki i jeszcze jedno proszę powiedzieć co takiego zrobil Prezydent Duda bo ja naprawdę nie wiem i proszę już nie czarowac naród bo to już staje się nudne.
Pan Nawrocki to jest. ciemniak nie potrafi odpowiadać na proste pytania tylko zgrywa glupka,zostając prezydentem narobił by Polsce dużo wstydu i obciachu.