Marianna Schreiber TEGO żałuje najbardziej. Chyba trudno w to uwierzyć

Marianna Schreiber nie schodzi od miesięcy z czołówek gazet. Wywołuje kontrowersje w social mediach i próbuje sił w polityce. Teraz udzieliła wywiadu, czasie którego padły zaskakujące słowa.

Marianna Schreiber żałuje tego, co zrobiła?

Schreiber przyznała w czasie rozmowy z Salonem24, że nie powinna robić wielu rzeczy, jakie zrobiła przez ostatnie miesiące.

Żałuję nagiego zdjęcia i tego na balkonie i tego innego na kanapie. To był manifest po tym, jak mnie oceniano po moim występie w programie TVN – powiedziała. Gdy prowadzący wywiad powiedział jej, że przecież wiele kobiet pozuje nago, Schreiber odparła, że „nie robią tego żony ministrów”. Gdybym nie była żoną ministra, nikt by uwagi na to nie zwrócił. A właśnie przez to żaden polityk opozycji nie chciał przyjść do mojego programu w „Super Expressie”. Mówią mi, że będę wiarygodna, jak rozwiodę się z mężem. A w imię czego? – pytała.

Podkreśliła jednak, że nie jest zwolenniczką PiS. Od dawna odcina się pod kątem politycznym od męża. Próbowała zapisać się do Nowoczesnej, a gdy to się nie udało, starała się założyć partię Mam Dość 2023, która pozostaje jednak wirtualnym bytem – nie ma struktur i raczej nie wystawi swoich list w wyborach do Sejmu.

Czy znamy Mariannę?

„Super Express” opublikował kiedyś sondaż, w którym Mam Dość 2023 miało 2 proc. poparcia – więcej od Porozumienia.

Inna sprawa, że potem partia nie była już brana pod uwagę przez inne pracownie.

„Wprost” zleciło z kolei badanie, w ramach którego zapytało Polaków, czy dostrzegają brak kobiet w polityce, chcą nowej partii i czy słyszeli o inicjatywie Schreiber.

Badanie przeprowadzono w dniach 20-23 maja na panelu Ariadna, na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie. 18 proc. osób słyszało o partii pani Marianny. Na pytanie, czy ugrupowanie to ma szansę przekroczyć próg wyborczy, „zdecydowanie tak” odpowiedziało tylko 4 proc. pytanych, a „raczej tak” 6 proc.

Jak widać raczej nie zobaczymy pani Marianny Schreiber na sejmowej mównicy.

Źródło: Salon24

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *