Kuba Wojewódzki zapytał młodą gwiazdę o aborcję. Jej odpowiedź mocno zaskakuje

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego show Roksanę Węgiel. Wokalistka, która otwarcie mówi, że jest katoliczką, została zapytana o temat aborcji.

Węgiel u Kuby

Kuba Wojewódzki od lat jest w czołówce polskiego show biznesu. Dziennikarz i showman wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, czego najlepszym dowodem są kolejne sezony jego autorskiego programu emitowanego w telewizji TVN. W ostatni wtorek gośćmi Wojewódzkiego byli aktor Piotr Gąsowski oraz 18-letnie Roksana Węgiel, która coraz śmielej poczyna sobie na krajowej scenie.

Wojewódzki nie rozmawiał oczywiście z Węgiel tylko o muzyce. Showman nawiązał m.in. do ostatniego wywiadu wokalistki u Żurnalisty, w którym przyznała, że zarobiła już pierwszy milion. – Ucieszyłam się i nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet. W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło – przyznawała w podcaście.

Bezpośrednie pytania

– Twój chłopak nie jest z tobą dla pieniędzy? – zapytał wprost Kuba. – Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz – ucięła Węgiel, która spotyka się z 26-letnim Kevinem Mglejem, co ostatnio było jednym z wiodących tematów w prasie plotkarskiej.

Roksana Węgiel otwarcie mówi też, że jest katoliczką, modlitwa jest ważnym elementem jej dnia. W sieci można znaleźć też filmy, na których tańczy z popularnymi na Tik Toku księżmi. W obliczu tych deklaracji Wojewódzki zapytał „Roxie”, jaki jest jej stosunek do aborcji.

– Może to być kontrowersyjne […], ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać stwierdziła Węgiel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Więcej ciekawych wątków we wtorkowym programie nie odnotowaliśmy, choć rozmowy z Piotrem Gąsowskim słuchało się – jak zwykle – przyjemnie.

Źródło: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *