Kuba Wojewódzki TYM krótkim wpisem zmiażdżył TVP. Komentarze? Jednoznaczne

Kuba Wojewódzki zamieścił w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Dziennikarz dodał wpis, który pracownikom TVP się nie spodoba.

Wojewódzki lubi prowokować

Kuba Wojewódzki od lat jest w czołówce polskiego show biznesu. Dziennikarz i showman wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, czego najlepszym dowodem są kolejne sezony jego autorskiego programu emitowanego w telewizji TVN. Ale Wojewódzki nie ogranicza się tylko do działalności telewizyjnej.

Jest on również aktywny w mediach społecznościowych, gdzie bardzo lubi prowokować. Dziennikarz chętnie wrzuca zdjęcia, które wywołują poruszenie wśród jego fanów i są komentowane przez plotkarskie portale i bulwarówki.

Zabrakłoby palców, by policzyć wszystkie prowokacje „Króla TVN”. Przykłady? W 2021 r. Wojewódzki zadrwił z fanów i ogłosił koniec swojego programu w TVN. Zamieścił wówczas post na Instagramie, w którym podziękował „wszystkim za obecność przez ostatnie 20 lat”. Sprawę wyjaśnił dopiero Edward Miszczak, który był wówczas szefem stacji. – To totalna głupota – skwitował.

Z kolei w 2022 r. dziennikarz wystąpił w „Dzień dobry TVN” przy okazji promocji show „Mask Singer” (swoją drogą to chyba jeden z najgorszych formatów, jakie kiedykolwiek trafiły na szklane ekrany). W rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem Wojewódzki powiedział, że w wieku 60 lat zostanie ojcem. Z tego co wiadomo – raczej był to kolejny żart dziennikarza.

Cios w TVP

Kuba Wojewódzki chętnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych i często wyraża tam swoje poglądy. W skrócie – lubi wbijać zgrabne szpile zarówno władzy PiS, jak i TVP. Ostatnio dziennikarz wrzucił wymowne zdjęcie z jeszcze bardziej wymownym podpisem.

„Panowie i panie chronią Telewizję Publiczną przed publicznością…” – napisał pod zdjęciem, na którym widoczni są funkcjonariusze policji, a za nimi znajduje się budynek z podświetlonym napis „Telewizja Polska”. Wpis przypadł do gustu komentującym, którzy byli nieco mniej subtelni w ocenie działalności TVP.

„W każdym burdelu muszą być ochroniarze”; „A kto za to płaci?”; „Od kiedy chroni się szamba?”; „Przed czym bronią? Żeby im prawda do środka nie wlazła?”; „Chore. Po co doprowadzają do takiej sytuacji? To jest najgorsza stacja telewizyjna, która nie szanuje odbiorców” – to tylko część tych „delikatniejszych” opinii.

Źródło: NaTemat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *