Katolicka influencerka się doigrała! Bolesna porażka w sądzie, w tle skandaliczna historia z gaśnicą

Najjjka, katolicka tiktokerka przegrała proces sądowy z Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistwoskich i Ksenofobicznych.

Kato celebrytka fanką Brauna?!

Natalia Ruś na Tik Toku znana jako Najjjka znana jest chyba każdemu, kto choć raz skorzystał z tej platformy. Dziewczyna od kilku lat promuje treści religijne na swoich wszystkich profilach społecznościowych. Tik Tok od zawsze był jej największym orężem.

Przez niego również najbardziej się jej obrywało.

Publikacje Najjjki budzą wiele kontrowersji. Podczas licznych relacji na żywo influenserka szerzyła mowę nienawiści do osób LGBT. Nierzadko wypowiadała się również na tematy związane ze współżyciem przedmałżeńskim. Zdarzało się jej również zahaczyć o tematy polityczne. Wielokrotnie atakowała swoich obserwatorów, którzy mieli odmienne zdanie na dyskutowany temat.

Niedawno o Najjjce zrobiło się znowu głośno za sprawą jej wypowiedzi dotyczącej zachowania Grzegorza Brauna. Polityk znany ze swoich skrajnych poglądów, podczas obrzędów w Sejmie ugasił świece hanukowe za pomocą sejmowej gaśnicy. Infuenserka miała pochwalić antysemicką postawę posła. Incydent ten nie uszedł uwadze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Organizacja zawiadomiła Prokurature Rejonową w Rybniku, wysyłając do niej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Na skutek tych kroków ruszył proces karny Najjjki. Jak poinformował przedstawiciel niezależnej organizacji, dziewczyna przegrała rozprawę.

Definitywna przegrana

Młoda influenserka utrzymywała, iż postawione jej zarzuty nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Postanowiła oskarżyć Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych o rozpowszechnianie treści, które ją rzekomo znieważały. Ośrodek poinformował o swoim zwycięstwie nad kato celebrytką na swoim profilu X.

Szanowni Państwo właśnie przed chwilą wygraliśmy proces karny z Natalią Ruś pseudonim „Najka”. Chodzi o proces o sygnaturze III K 129/23, który toczył się przed Sądem Rejonowym w Rybniku. Tymczasem sąd po przeprowadzeniu przewodu sądowego całkowicie nas uniewinnił uznając, że wszystko co zostało opublikowane na temat tej kato celebrytki miało oparcie w prawdzie. Zgodnie z wyrokiem Ruś będzie musiała dodatkowo zwrócić nam dosyć wysokie koszty postępowania sądowego.

Czy ten wyrok okaże się nauczką dla Najjjki? Należy w to wątpić.

 

Źródło: Super Express

 

 

 

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *