Jeszcze ich nam tu brakowało! W Boliwii znaleziono… martwego kosmitę [WIDEO]

Na ulicy niewielkiej osady Haurina w Boliwii zmarł… kosmita. Tak przynajmniej twierdzą lokalsi. Zrobili zdjęcia zmarłemu, które krążą teraz po sieci.

Martwy kosmita w Boliwii

Mieszkańcy La Paz w ostatnich dniach widzieli lądowanie UFO. Ze statku kosmicznego mieli wysiąść mali kosmici o ciemnej skórze, wyglądający trochę jak gumowe zabawki.

Niestety jeden z przybyszów zmarł na ulicy w miejscowości Haurina (ponoć zjadł jakiś miejscowy przysmak). Lokalsi zrobili nieboszczykowi zdjęcia. Niedługo potem ten jednak… „tajemniczo zniknął”. Zapewne jego ciało przejęli koledzy, by pochować go w gwiezdnym pyle, albo zabrali je agenci z Archiwum X.

Cała sprawa mocno zafrapowała mieszkańców miasteczka Haurina. Trudno im się dziwić. Sam bym się mocno zmartwił, jakby na ulicy mojego miasta wykitował Obcy. Haurinanie szybko więc skontaktowali się z ekspertem od UFO, Juanem Carlosem Aliagą.

Wysłali mi zdjęcia tego, cokolwiek to było. Tej istoty zwiniętej w kłębek – powiedział w rozmowie z telewizją Noticias Bolivisión Aliaga. Teraz planuje zbadać całą sprawę.

Do tego śmiercią kosmity zainteresowały się lokalne władze, prosząc swoich mieszkańców o zachowanie spokoju.

Zielone światło

Coś może być jednak w tym lądowaniem statków kosmicznych na rzeczy, bowiem wcześniej mieszkańcy miasta widzieli „niesamowite zielone światło” przecinające niebo. Każdy znawca UFO i fan filmów o inwazji z kosmosu wie, że to zapowiedź desantu Obcych. Zresztą zaledwie dwie doby później na ulicach Haurina pojawiły się „małe postacie”. 

Reporter z boliwijskiej telewizji Telemundo, Bernabé López, pojechał do Hauriny, by osobiście porozmawiać z mieszkańcami. Rita Marquez, z którą rozmawiały media powiedziała, że „były to miniaturowe istoty, jak te małe ludziki, które pojawiają się dzieciom”. Pechowo akurat nikt nie miał w tym czasie naładowanej komórki, by nagrać tę podejrzaną zgraję!

Nic jednak straconego bowiem UFO dość często lądują w Boliwii. W kwietniu 2020 roku jeden z mieszkańców kraju nagrał lądowanie jednego z kosmicznych pojazdów. Wiele wskazuje na to, że nasi kosmiczni kuzyni uważają ten region wszechświata za ciekawy kurort turystyczny.

Źródło: Youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *