Janusz Korwin-Mikke znowu szokuje. Według niego Szymon Hołownia jest…kobietą

Stało się! Janusz Korwin-Mikke wraca na polityczną scenę w pełnej krasie. Znów wrzuca szokujące posty i mówi rzeczy, o których wielu z was myśli, ale boicie się powiedzieć na głos! Tym razem postanowił obrazić posłanki i… Szymona Hołownię.

Janusz Korwin-Mikke obraża

Janusz Korwin-Mikke chwilowo mniej się udzielał.

W efekcie Konfederacja zaczęła rosnąć w sondażach w siłę. Miała bowiem twarz racjonalnego Sławomira Mentzena. Pocieszny Korwin nie wytrzymał jednak długo. Wraca cały na biało, kpiąc z kobiet i Szymona Hołowni.

Polityk udostępnił post, którego autor starał się chyba – niezbyt zręcznie, dodajmy – wykazać, że kobiety popierają nawet bardziej Konfederację niż Lewicę. Dowodem miała być liczebność przedstawicielek płci pięknej na konwencjach obu ugrupowań. Patrząc na dwa zdjęcia, jakie dodano do tweeta, można odnieść, że miał rację: na fotografii z wydarzenia Lewicy jest gratka pań, na zdjęciu z konwencji „Konfy” jest ich zdecydowanie więcej. Oczywiście to żaden dowód świadczący o tym, że kobiety wolą konfederantów od lewicowców. Korwinowi nie przeszkodziło to w dolaniu oliwy do ognia.

Bo każda normalna kobieta wie, że w interesie kobiet (i wszystkich…) jest, by rządzili prawdziwi mężczyźni, a nie rozhisteryzowane baby jak np. Nowicka, Sobecka, Scheuring-Wielgus, Falej, Kotula, Gill-Piątek, Matysiak, Zawisza, Golbik, Hartwig, Piekarska, Rosa i Hołownia

– napisał.

Wymienione panie to kobiety zajmujące się polityką, o lewicowych poglądach i walczące o prawa kobiet. Problem w tym, że na końcu Korwin z rozpędu wymienił Szymona Hołownię.

Rozhisteryzowany Hołownia

Płeć byłego gwiazdora TVN-u nie budzi kontrowersji. Przynajmniej naszym zdaniem, bowiem nie wiemy, co sądzi o tym Korwin-Mikke (jego post sugeruje, że ma szefa Polski 2050 za przedstawiciela płci pięknej).

Inna sprawa, że Hołownia zachowuje się czasami jakby był – delikatnie mówiąc – nadwrażliwy. Głośno było np. o jego płaczu nad losem Konstytucji. Jak powszechnie wiadomo, chłopaki nie płaczą, więc  pan Szymon narobił sobie obciachu w gronie prawdziwych samców!

Źródło: Twitter

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

1 Odpowiedzi na Janusz Korwin-Mikke znowu szokuje. Według niego Szymon Hołownia jest…kobietą

  1. maciek pisze:

    On juz nie szokuje, on jest .. idiota i tak powinno sie go traktowac, szkoda czasu na pisanie o tym…… chcialbym uzyc tu wielu inwektywow ale nie mozna, szkoda ze tacy ludzie sa w polityce a najgorsze ze czesto reprezentuja nasz kraj 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *