IV Rzesza, podział Polski i prezydent Musk. Dmitrij Miedwiediew odleciał, snuje wizje na 2023 rok

Dmitrij Miedwiediew przedstawił swoją prognozę na 2023 r. Jego zdaniem czeka nas nowy podział Europy, w tym „nowy podział Polski”.

Dmitrij Miedwiediew i jego prognoza

Miedwiediew swoją prognozę przedstawił na swoim kanale na Telegramie.


Co więc czeka nas w 2023 roku? Cena ropy ma wzrosnąć do 150 dolarów za baryłkę, a gazu do 5 tysięcy dolarów za 1000 metrów sześciennych.

To nie koniec. Wielka Brytania wróci ponoć do Unii Europejskiej, ale ta wkrótce potem się rozpadnie. Z kolei euro jako waluta zostanie zlikwidowane. I to wszystko w ciągu 12 miesięcy!

Pojawił się też wątek Polski i Węgier, które mają zająć zachodnie tereny „dawnej Ukrainy”.

Na gruzach dawnej Unii powstanie „IV Rzesza na bazie Niemiec i ich satelitów (Polska, kraje bałtyckie, Czechy, Słowacja, Rumunia, Republika Kijowska itd.)”. Potem czeka nas wojna między Francją a IV Rzeszą. I wtedy zobaczymy „nowy podział Europy, w tym nowy podział Polski”.

Jakby kataklizmów było nam mało, Irlandia Północna oderwie się od Wielkiej Brytanii i przyłączy do Republiki Irlandii. Aha, na deser w USA ma wybuchnąć wojna domowa. Od mocarstwa oderwą się stany Kalifornia i Teksas. Powstanie nowe państwo związkowe Teksasu i Meksyku. W USA wybory prezydenckie wygra zaś… Elon Musk.

Centra instytucji finansowych i giełdowych przeniosą się z USA i Europy (tak, tej ogarniętej wojną, bardzo logiczne) i do Azji. Ma upaść MFW i Bank Światowy.

„Wesołych świąt, anglosascy przyjaciele i ich radośnie chrumkające knurki” – kończy swój wpis Miedwiediew.

Czy to wszystko ma sens i może się zdarzyć?

Ostatnie 3 lata nauczyły nas, że wiele rzeczy, wcześniej mało realny, może się wydarzyć. Tyle że scenariusz rosyjskiego polityka wygląda na próbę prognozowania kolejnej dekady, a nie roku.

Upadek UE jest prognozowany przez wielu eurosceptyków od wielu lat. Oznaczałby zapewne powrót do wielu konfliktów i wojnę o władzę na kontynencie pomiędzy Niemcami i Francją. Tyle że dziś niemal nic nie wskazuje tak dramatycznego scenariusza. Nie można go wykluczać, ale w perspektywie wielu lat, a nie paru miesięcy.

Źródło: Telegram, wp.pl

Jedna odpowiedź na IV Rzesza, podział Polski i prezydent Musk. Dmitrij Miedwiediew odleciał, snuje wizje na 2023 rok

  1. Wojtuś pisze:

    A Polska zajmie i przemianuje Kalinigrad na Królewiec, Petersburg na Leningrad, a Moskwa …, a poniewaź na Syberii żyją Polacy od wieków to przeprowadzi referendum i przyłączy do Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *