HIT! Kevin sam w…Polsce! Kiedy wysłuchał słów o prezesie, aż skrył twarz w dłoniach [Wideo]

Kevin sam w Polsce? To się wydarzyło! Zabawna przeróbka przygód chłopca to prawdziwy hit.

Nie ma świąt bez Kevina

Święta bez Kevina? To niemożliwe.

Zabawne perypetie chłopca, który musi poradzić sobie z dwójką nieporadnych złodziejaszków, to już nasza tradycja. Dwanaście potraw na stole, prezenty pod choinką, kolędy w radiu, a Kevin w „Polsacie”. Inaczej się po prostu nie da. Pamiętamy nawet petycję, która kilka lat temu krążyła po Facebooku. Gdy okazało się, że „Kevin sam w domu” (lub w Nowym Yorku) nie zostanie wyemitowany w święta, internauci zaprotestowali i…Polsat zmienił ramówkę.

A co by było, gdyby mały Kevin McCallister trafił do Polski? Co by zobaczył i co by go przeraziło? Teraz już wiemy dzięki użytkownikowi serisu YouTube. Na kanale „Trojek” pojawiła się znakomicie zmontowana przeróbka perypetii Kevina osadzona w polskich realiach. To, co zobaczył, i czego wysłuchał chłopiec zadziwiło go równie mocno, co pobudka w święta w pustym domu.

Kevin sam w Polsce

Wszystko zaczyna się od lądowania Kevina na warszawskim „Okęciu”. To, co dzieje się później, znamy doskonale. Chłopiec trafia do hotelu, gdzie ogląda w telewizji „Wiadomości”. Po słowach, które padają na temat Jarosława Kaczyńskiego tylko skrywa twarz w dłoniach. Następnie nasz bohater zwiedza Warszawę, aż trafia pod Sejm, gdzie przygląda się Mateuszowi Morawieckiemu.

Później jeszcze tylko hot-dog w Żabce, zapoznanie się z cenami paliw, bulwarówką i…patriotyczną ławką, po której skacze wbrew regulaminowi, co kończy się mandatem. Na koniec Kevin wpada na gigantyczny pomnik Jana Pawła II, co kończy jego przygody. Ktoś się nad tym filmem napracował, mocno doceniamy pomysł, tym bardziej, że do obu części Kevina mamy słabość.

Również w 2022 roku Polsat nie zawiedzie fanów „Kevina samego w domu”. Emisja filmu w wigilijny wieczór 24 grudnia o godz. 20:00. Dla tych, którzy na ten czas mają inne plany, powtórka w Pierwszy Dzień Świąt – 25 grudnia o godz. 16:30 oczywiście w Polsacie.

Źródło: YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *