Gliński znów dał „popis”, naprawdę TO napisał. Dostało się nawet Owsiakowi! „Opierają na je**niu PiS-u”

Piotr Gliński kolejny raz dowalił do pieca na X. Posłowi PiS zdecydowanie pomyliły się filmy i zaczął wypisywać bzdury na temat obecnej sytuacji w kraju. Internauci szybko zwrócili uwagę na jedną rzecz.

Nie każdy powinien mieć dostęp do Internetu

Były minister kultury i dziedzictwa narodowego – Piotr Gliński – robi, co może, aby nie umknęło nam nic, jeżeli chodzi o wydarzenia z alternatywnej rzeczywistości. Inaczej bowiem nie da się wyjaśnić tego, co poseł PiS wyprawia w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje największe bujdy wyssane z palca.

Tym razem stwierdził, że cała polityka rządu Donalda Tuska opiera się na festiwalu nienawiści, którą wyraża się na różne sposoby. Wymienił nawet z nazwiska, który z wrogów partii z Nowogrodzkiej jest odpowiedzialny za dany „segment”.

Całą swoją politykę Tusk, Trzaskowski, Giertych opierają na nienawiści, je..niu PiSu (ruscy), podrzynaniu gardeł (Gajewska), sepsie (Owsiak), wyrzynaniu watahy (Sikorski), szczuciu, szantażach, zastraszaniu, aresztach wydobywczych i kłamliwej propagandzie… – stwierdził polityk.

Paradoksalnie, jak się wejdzie na pierwszy lepszy profil na X lub Facebook należący do kogoś z PiS, to od razu widać, że dominuje tam content uderzający w Donalda Tuska lub Rafała Trzaskowskiego. Na pozór poważne osoby, zasiadające na sejmowej ławie, mają chyba odgórne polecenie od Jarosława Kaczyńskiego, aby przynajmniej raz dziennie publikować treści dyskredytujące opozycję. Patryk Jaki to już powoli zbliża się do poziomu podstawówki, jeżeli chodzi o wpisy.

Gliński zamieścił jeszcze drugą część swojego wpisu, w którym przekonuje, że wcześniej wymienione przez niego osoby „kreują masowe urojenia i masowe, bezprawne represje. Mordują demokrację, mordują Polskę. Przy takiej skali państwowego terroru zawsze są ofiary. A gdy o tym mówimy i krzyczymy…. udają skrzywdzone niewiniątka„.

Jakby tak rozłożyć ten wpis na czynniki pierwsze, to okazuje się, że dla byłego ministra stosowanie aresztu wobec posłów, którzy dopuścili się poważnych wykroczeń, jest równoznaczne z represjami. 

3 Odpowiedzi na Gliński znów dał „popis”, naprawdę TO napisał. Dostało się nawet Owsiakowi! „Opierają na je**niu PiS-u”

  1. zbik pisze:

    Gliński tytuł profesora uzyskał zanim został tabletowym premierem i to była najmniej szkodliwa dla Polski funkcja. Co do ośmiu gwiazd czy gwiazdek, to wymyśliła młodzież nie działacze partyjni a że trafiła w sedno to widać i czuć po zachowaniu polityków PiS.

  2. Anna pisze:

    Ten pan jest zwykłym chamem, brak słów co oni wymyślają, okradali, kombinowli, posadki dla swoich, a teraz płaczą, było postępować tak jak powinni postępować uczciwi ludzie. Jestem ciekawa jak ten osobnik otrzymał tytuł profesora wstyd

  3. Maciek pisze:

    oni już wszyscy odjechali bardzo daleko w nieznane mi zakamarki głupoty,chamstwa i bezczelnosci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *