Dodzie nie podobają się matki karmiące w miejscach publicznych. Ma dla nich radę. „Jest milion innych sposobów”

Doda promuje tegoroczny festiwal w Sopocie. W jednym z wywiadów nawiązała do karmienia piersią w miejscach publicznych. Co ona na to?

Renesans gwiazdeczki

Doda znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowania zalicza ostatnio pik swojej kariery. Wokalistka większość swoich lat w branży spędziła na narzekaniu, że ciąży nad nią jakiś spisek stacji radiowych, ponieważ nikt nie chciał jej grać.

Wszystko zmieniło się, gdy wydała swoją ostatnią płytę, promowaną za pomocą reality show, w którym szukała miłości. Doda ma wystąpić na tegorocznej edycji festiwalu w Sopocie, gdzie u jej boku ma pojawić się Smolasty. Podczas wywiadów, opowiedziała o szczegółach koncertu, ale również skomentowała zjawiska, które codziennie dostrzega na ulicy.

Doda na początku skupiła się na okazywaniu czułości w miejscach publicznych. Okazała się zdecydowaną przeciwniczką pocałunków na ulicy.

Powinny być raczej za czterema ścianami. Mogą się czuć niezręcznie osoby, które siedzą na przystanku i to oglądają obok – powiedziała.

„Jest milion innych sposobów”

Po chwili przeskoczyła na temat karmienia piersią w miejscach publicznych.

Nie wiem też, czy ludzie się czują okej w momencie, w którym ktoś nie zasłania się, karmiąc swoje dziecko, tylko po prostu gołą pierś wystawia w miejscu publicznym, bo jednak jest to część intymna kobiety i rozumiem, że dziecko jest głodne, ale jest milion innych sposobów, żeby się zasłonić czy pójść w inne miejsce, a nie powodować, by wszyscy patrzyli na ten sutek – wyznała Doda.

Wokalistka od lat pokazuje się na scenie w skąpych strojach, które również prezentują intymne części ciała. Nie wspomniała jednak o tym podczas swojej rozmowy z dziennikarką Pomponika. Doda, od lat udowadnia, że jest pełna sprzeczności. Wydawać by się mogło, że artystka nadal pozostaje królową skandali, jednak na wczesnej emeryturze.

Za czasów programu „Bar” uchodziła za najbardziej kontrowersyjną uczestniczek tego rodzaju show. Wtedy też mocno upubliczniła swój związek, który tak jak szybko się zaczął, tak szybko się skończył. Bezdyskusyjnie udział w show okazał się jej trampoliną do przyszłej kariery.

Źródło: Plotek

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *