Doda wysłuchała wywiadu Małgorzaty Rozenek i nie wytrzymała. Poszło o Radosława Majdana. „Zniszczył tyle damskich serc”

Doda w swoim radiowym programie mocno podsumowała wypowiedź Małgorzaty Rozenek o przeszłości Radosława Majdana.

Życie miłosne Majdana

Doda już od początków swojej kariery dała się poznać jako postać kontrowersyjna, która włada ciętym językiem. Podczas wywiadów wielokrotnie udowadniała, że nie boi się mówić szczerze o tym co myśli. Nieraz doprowadzała tym to do sporych skandali.

Po ostatnim wywiadzie Małgorzaty Rozenek, którego udzieliła Pomponikowi, Doda postanowiła podzielić się swoją opinią na jego temat.

Obecna małżonka Majdana zapytana o jego wierność, krótko podsumowała życie uczuciowe piłkarza.

 Mój mąż miał tyle żon i tyle dziewczyn, że na początku może to budziło jakieś emocje, bo jak ktoś pytał mnie o Dorotę, to potem pytali mnie o Sylwię, potem o jakieś inne dziewczyny. Trochę zdałam sobie sprawę z tego, że mój mąż jest facetem, który żył przede mną pełną piersią i ja z tego też teraz korzystam, bo facet, który się wyszalał, wyszumiał i spróbował w życiu wszystkiego, wie, co jest w życiu ważne i już nie musi tego poszukiwać – oznajmiła dumnie Rozenek.

Razem z początkiem kariery Dody, rozpoczął się również jej związek a następnie małżeństwo z Radosławem Majdanem. Wtedy określani byli najgorętszą parą showbiznesu. Śpiewająca blondynka i wschodzący piłkarz wydawali się fanom idealnym połączeniem. Para swoim związkiem nacieszyła się krótko.

„Plotki rozchodzą się szybko”

Od momentu rozwodu, Doda nigdy nie kryła swojego braku sympatii do byłego męża. Ostatnia wypowiedź Małgorzaty Rozenek odpaliła piosenkarkę na nowo. Rabczewska postanowiła odnieść się do wywiadu w swoim radiowym programie „Dodaphone” dzieląc się przy tym swoimi związkowymi doświadczeniami.

Ja już przeszłam tyle tych terapii, wiem, ile moje koleżanki nacierpiały się przez zdrady. Wiem, jak straszne jest poczucie winy osoby zdradzanej permanentnie, jaki to jest ból. Jakie to jest zdewastowanie. Czy ta osoba, która to mówi, nie wie, że to brzmi mniej więcej tak, że ona cieszy się, że zniszczył tyle damskich serc – zaczęła.

W dalszej części programu sugerowała, że Małgorzata Rozenek po prostu przymyka oko na wybryki Majdana.

Nie mam zielonego pojęcia, co kieruje ludźmi, żeby wypowiadać takie słowa. Wydaje mi się, że tylko dwie pobudki. Albo ktoś jest po prostu taki sam i nie jest w stanie włożyć się w buty osoby bardziej empatycznej, nie zdaje sobie sprawy, jakie to robi rany. Albo jest tak głupi, że myśli, że ta osoba się dla niego zmieni. Akurat w tym przypadku i jedno i drugie, bo świat jest mały, a plotki się rozchodzą szybko – zakończyła Doda.

 

Źródło: Gazeta.pl

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

1 Odpowiedzi na Doda wysłuchała wywiadu Małgorzaty Rozenek i nie wytrzymała. Poszło o Radosława Majdana. „Zniszczył tyle damskich serc”

  1. ampa pisze:

    znam takie przypadki. Jak prawdziwie pokocha to nie zdradza a wręcz boi się że będzie zdradzany . Pomimo ze w cv miał wiele zdzir pilnuje tej jedynej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *