Doda będzie w szoku, rzeczniczka festiwalu w Opolu broni reżysera! „Na próbach różne rzeczy się zdarzają”

– Czasem różne emocje targają artystami i reżyserami – tłumaczy rzeczniczka Opola skandaliczne zachowanie reżysera Opola, na którego żaliła się Doda.

Dobrowolski naskoczył na Dodę

Już w najbliższy piątek 9 czerwca rozpocznie się jubileuszowy 60. Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Jedną z gwiazd imprezy będzie Doda, choć w poniedziałkowy wieczór jej udział w imprezie stanął pod ogromnym znakiem zapytania. Wszystko przez szokujące zachowanie reżysera imprezy Mikołaja Dobrowolskiego.

– To jest po prostu koniec… Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec – rozpoczęła swoją relację Doda.

– Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola, jest okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d***ę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: Wypier***j. Odpie***l się, rób sobie sama festiwal. Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole – powiedziała na Insagramie.

– Jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu, naprawdę przeszłam różne takie sytuacje, w których, musiałam się mierzyć z takim traktowaniem w pracy przez najbliższa mi osobę i takim pastwieniem się psychicznym, ale ja po prostu nie przeżyję tego teraz. Nie mogę w takich warunkach pracować. Zbuntował całą ekipę TVP przeciwko mnie – komentowała.

Rzeczniczka: Takie rzeczy się zdarzają

Na stronie TVP tego samego wieczoru pojawiły się przeprosiny, których autorem jest Mikołaj Dobrowolski: „Jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas pracy przy jednym z twoich najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski” – napisał mężczyzna.

Całą sprawę w serwisie Plotek skomentowała rzeczniczka prasowa festiwalu w Opolu, a przy okazji wieloletnia dziennikarka i prezenterka TVP – Agata Konarska.

– Na razie nic nie wskazuje na to, żeby występ Dody się nie odbył. Na próbach różne rzeczy się zdarzają i czasem różne emocje targają artystami i reżyserami. Myślę, że wszystko będzie w porządku. Nie znam jeszcze kulis sprawy, ale będziemy to wyjaśniać. Na pewno obie strony chcą zażegnać konflikt i obu stronom zależy, by wszystko odbyło się według scenariusza – powiedziała Plotkowi Agata Konarska.

Co interesujące w całej aferze, Mikołaj Dobrowolski to prywatnie przyjaciel Edyty Górniak. A powiedzieć, że Doda i Górniak za sobą nie przepadają to nie powiedzieć nic. Reżyser poniósł konsekwencje – został odsunięty od realizacji show Dody. Okazuje się zresztą, że to nie pierwsze jego problemy ze zleceniami. W 2016 roku stracił pracę w dziale rozrywki, gdy w stacji weszła w życie tzw. „dobra zmiana”. Wrócił do TVP dopiero w 2021 roku przy okazji udziału Rafała Brzozowskiego w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Źródło: Plotek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *