Beata Szydło poczuła moc i uderzyła w Tuska. TA riposta sprowadziła ją na ziemię. „Podczas waszych rządów…”

Beata Szydło zaatakowała w mediach społecznościowych premiera Donalda Tuska. Wiceminister Michał Kołodziejczak wykonał ripostę życia.

Protesty rolników to spadek po rządach Prawa i Sprawiedliwości. To PiS-owski unijny komisarz Janusz Wojciechowski chwalił się, że Komisja Europejska w obszarze rolnictwa realizuje program PiS. Dzisiaj na Nowogrodzkiej nikt nie chce o tym pamiętać, a politycy opozycji próbują się podczepiać pod demonstracje i zbijać na tym kapitał polityczny.

Szydło vs Kołodziejczak

Beata Szydło nie chce wracać do Polski po 5 latach zasiadania w Europarlamencie. Była premier staje się coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych, aby w ten sposób rzucić się w oczy Nowogrodzkiej i dostać dobre miejsce na listach wyborczych.

Najmodniejszym sposobem na przyciągniecie uwagi jest zaatakowanie premiera Donalda Tuska. Tę ścieżkę obrała Beata Szydło, ale to co się potem stało, wszystkim zapadnie głęboko w pamięć. Szefowi rządu zarzuciła, że nie chce się spotkać z rolnikami. Przypomnijmy więc Beacie Szydło, że rozmawiał z nimi tydzień temu.

Donald Tusk ogłosił wczoraj, że „spotka się z rolnikami w sobotę o 10”. A dobrze przecież wiedział, że protestujący rolnicy pojawią się u niego przed Kancelarią Premiera już w środę. Tusk jednak nie zamierza dzisiaj porozmawiać z protestującymi rolnikami, woli się bawić w swoje prymitywne gierki – napisała eurodeputowana.

To nie rok 2007. Polacy znają te zagrywki i mają je w pogardzie. Dzisiaj Tusk i jego ludzie będą tchórzliwie chować się w murach rządowych budynków, a w sobotę będą udawać negocjacje – dodała.

W tym momencie do akcji wkroczył wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak i sieknął polityczną ripostą. – Podczas waszych rządów premier Mateusz Morawiecki nie spotkał się z protestującymi rolnikami ani raz – napisał. Jego wpis drugi dzień robi furorę na platformie X.

Burdy pod Sejmem

W środę przez Sejm przetoczyła się burzliwa dyskusja dotycząca zamieszek pod Sejmem wywołanych przez prowokatorów. Mariusz Błaszczak zapowiedział złożenie wniosku o wyrażenie wotum nieufności wobec szefa MSWiA Marcina Kierwińskiego. Z kolei minister oznajmił, że opinia publiczna zostanie poinformowana kim są 23 zatrzymane osoby.

Będziecie mieli pełną informację na temat tego, kim są i czy przyjechali tu pokojowo protestować. Bo większość protestujących rolników przyjechało tutaj rzeczywiście, żeby protestować, ale niestety byli także bandyci, którzy atakowali policję – powiedział.

Źródło: Media

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

4 Odpowiedzi na Beata Szydło poczuła moc i uderzyła w Tuska. TA riposta sprowadziła ją na ziemię. „Podczas waszych rządów…”

 1. Jan pisze:

  Ciekawe czy Pani Beata SZ. delegowała Kamińskiego z Wąsikiem do burdelu w Wiedniu? A może sama ich tam eksportowała
  ?

 2. Leszek J. Pękalski pisze:

  Obywatelowi.pl: Po pierwsze całkiem legalnie, po drugie skutecznie. Boli, co? 😉

 3. Valdi pisze:

  PiS to polityczna kloaka z której co rusz ktoś stara się ufajdać rząd własnymi odchodami. Sami siedzieli przez 8lat we własnym g…… i nie czują smrodu.

 4. Obywatel pl pisze:

  Przypominam tylko że w Polsce od paru miesiecy rządzi Tusk i to on jest odpowiedzialny za to co się dzieje. Skoro był w stanie nielegalnie przejąć telewizję publiczna w parę dni to nie ma wytłumaczenia za sytuację na granicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *