Barbara Nowak totalnie odleciała. Nie do wiary, co wypomniała swojej następczyni. „Koniec z równością, teraz segregacja!”

Barbara Nowak zaatakowała w mediach społecznościowych swoją następczynię Gabrielę Olszowską. Padły słowa o segregacji.

Barbara Nowak tuż po wyborach pożegnała się z funkcją małopolskiej kurator oświaty. Na tym stanowisku zastąpiła ją Gabriela Olszowska. Nie jest wykluczone, że Kraków niedługo zobaczy w roli radnej zaufaną współpracowniczkę Przemysława Czarnka.

Nieoficjalnie wiadomo, że jest przymierzana do startu w wyborach samorządowych.

Atak na następczynię

Barbara Nowak od momentu rozstania się z oświatą jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W najnowszym wpisie odniosła się do Gabrieli Olszowskiej wypominając jej przeszłość.

Jej agresywny wpis odnosi się najprawdopodobniej do spektaklu „Dziady”. Nowak odradzała szkołom organizację wyjść na przedstawienie. Olszowska proponowała wystawienie na licytację WOŚP scenariusza „Dziadów”.

Taka dodatkowa symbolika. Moja postawa jest tutaj taka, że to widz powinien pójść, ocenić, zastanowić się, a nawet pogniewać. Nie można natomiast mówić o utworze teatralnym, spektaklu, nie widząc go, mając jakieś urazy – powiedziała w TVP.

Była małopolska kurator z zemsty wypomina jej przeszłość i pogrąża się w oparach absurdu.

Rodzice! Powołana przez nową Kurator Oświaty w Krakowie specjalistka ds równościowych, była asystentka Anny Grodzkiej poszukuje uczniów o różnych orientacjach seksualnych. Koniec z równością uczniów, teraz segregacja! Zadeklarujesz uczniu inną orientację seks., zyskasz wsparcie! – czytamy.

Atak na Rzeczniczkę Praw Dziecka

Przypomnijmy, że to nie jest pierwsza personalna wycieczka Barbary Nowak w stosunku do nowo mianowanych urzędniczek. Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak także od niej oberwała.

Nowa rzecznik mówi o tym, że tęczowe piątki są dla niej tak samo ważne, jak Święto Zmarłych, co wyraźnie wskazuje na to, że ta pani nie wywodzi się z tradycji i historii Polski. Nijak tęczowe piątki mają się do Święta Zmarłych – powiedziała w Radiu Maryja.

Barbara Nowak stwierdziła, że „tęczowe piątki to kwestia ideologii i wprowadzania zamieszania w umysłach młodych ludzi”. – Święto Zmarłych przynależy do tradycji polskiej i wynika wprost z ugruntowanej w Polsce wiary katolickiej. Nie można tych dwóch spraw porównywać, bo nie mają żadnego wspólnego mianownika – orzekła. Pisaliśmy o tym tutaj.

Źródło: Onet.pl

 

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

1 Odpowiedzi na Barbara Nowak totalnie odleciała. Nie do wiary, co wypomniała swojej następczyni. „Koniec z równością, teraz segregacja!”

  1. sam pisze:

    Zacytuję tylko stwierdzenie ze starego serialu…”gdyby głupota była lżejsza od powietrza, latałaby jak gołębica…”ale to może tylko wpływ krakowskiego smogu. Albo nadmiar kadzidła…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *