Polityka i Społeczeństwo

Żona Schreibera podbija Top Model, w obozie władzy poruszenie. “Jak zranione zwierzę”

YouTube/ Telewizja wPolsce

Marianna Schreiber – żona ministra Łukasza Schreibera – wystąpiła w programie “Top Model”. W Zjednoczonej Prawicy wywołało to sensację.

Niemałe poruszenie w mediach społecznościowych wywołała Marianna Schreiber, żona prominentnego polityka obozu władzy. W tajemnicy przed mężem (oficjalna wersja) wystąpiła w programie “Top Model”. – Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy – mówiła. Marianna Schreiber powiedziała, że jej udział kłóci się ze spojrzeniem na rodzinę, przyjętym przez partię rządzącą.

Dodała nawet – ze śmiechem na ustach – że być może mąż się z nią rozwiedzie. Dostała nominację od jurorów i pojawi się w kolejnej części “Top Model”.

Tymczasem w Zjednoczonej Prawicy zapanował nastrój sensacji. Oficjalnie nikt nie chce występu żony Łukasza Schreibera komentować. – To ich prywatna sprawa, prywatne życie. Dlatego nijak się to ma do polityki i nie ma tu co komentować. Oczywiście prawo do oceny ma każdy, to coś zupełnie innego – mówi w rozmowie z Interia.pl jeden z polityków PiS. Nieoficjalnie wiadomo, że “sprawa jest delikatna”, a oboje tworzą zgraną parę.

– Facet jest jak zranione zwierzę. To ultrakonserwatywny polityk, bardzo porządny minister, ceniony przez wszystkie strony obozu. Występ jego żony na pewno jest elementem, który zastanawia w kontekście agendy konserwatywnej – mówi polityk rządzącej koalicji.

Politycy PiS mówią, że przydałoby się, żeby wrzucili do internetu wspólne zdjęcie, bo “to ucięłoby spekulacje”. – Tego tematu na pewno nie da się unikać w nieskończoność – mówi osoba z PiS. Od dwóch dni politycy PiS zaglądają na jej Instagrama i TikToka oraz przesyłają sobie zdjęcia żony ministra. – Niewątpliwie, w szeregach Zjednoczonej Prawicy zapanowało poruszenie – słychać w obozie Zjednoczonej Prawicy. Na razie nikt nie mówi o wyciąganiu konsekwencji wobec Łukasza Schreibera.

Źródło: Interia.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie