Polityka i Społeczeństwo

Żona rosyjskiego oligarchy wprost o chorobie Putina. “Jestem przerażona”

– Krążą pogłoski, że jest chory… i myślę, że prawdopodobnie są prawdziwe, a jeśli są prawdziwe.. to mnie naprawdę przeraża – powiedziała Taiana Fokina o Władimirze Putinie w nowym dokumencie Paramount.

Tatiana Fokina jest żoną Jewgienija Cziczwarkina, oligarchy wygnanego z Rosji w 2008 r. Kobieta jest jedną z bohaterek najnowszego dokumentu wyprodukowanego przez Paramount pt. “Sekrety żon oligarchów”. – W nowym dokumencie partnerki rosyjskich miliarderów, którzy umieścili u władzy Putina, malują przerażający obraz mściwego, małego tyrana, który odizolował się od wszystkich – zapowiada film CBS News.

Putin jest chory i samotny

Występująca w dokumencie Tatiana Fokina stwierdziła, że – według jej źródeł – Władimir Putin jest chory na nowotwór. – Osoba, która jest naprawdę chora, nie dba o to, co dzieje się dalej powiedziała. – To bardzo osamotniony człowiek. On powinien być otoczony przez swoich wnuków, dzieci, rodzinę. Myślę, że teraz są miliony ludzi na świecie, którzy życzą mu śmierci – dodała żona Czeczwarkina.

Fokina przyznała również, że ewentualna poważna choroba prezydenta Rosji jest dla niej przerażającą wizją. – Krążą pogłoski, że jest chory… i myślę, że prawdopodobnie są prawdziwe, a jeśli są prawdziwe.. to mnie naprawdę przeraża – powiedziała.

Innym bohaterem “Tajemnic żon oligarchów” jest Bill Browder, którego Władimir Putin szczerze nienawidzi. Więcej o ich stosunkach piszemy W TYM MIEJSCU. W dokumencie Paramount Browder stwierdził, że zbrodniarz ma nie tylko problemy fizyczne. – Myślę, że Putin jest chory, ale nie w taki sposób, w jaki większość ludzi uważa, że ​​Putin jest chory. Putin jest chory psychicznie, ale jako psychopata był chory psychicznie od dzieciństwa stwierdził brytyjski przedsiębiorca.

Czytaj również:

Źródło: NaTemat.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie