Kultura Po godzinach

Znany prawicowy dziennikarz ma dość TVP. Co go tak wyprowadziło z równowagi?

na zdjęciu - Rafal Ziemkiewicz, fot. TV Republika

Znany dziennikarz Rafał Ziemkiewicz chce zawiesić współpracę z Telewizją Polską i TV Republiką. Portal Wirtualnemedia.pl twierdzi, że “poszło o wyrażane publicznie poglądy dziennikarza w sprawie tzw. ustawy „antyfutrzarskiej”.

Ziemkiewicz poza TVP?

Jak na razie Ziemkiewicz nie pojawił się na antenie TVP Info, gdzie prowadzi „W tyle wizji”.

Nie wyobrażam sobie, szczerze mówiąc, że będę siedział tam i „jajcował” sobie na wizji po raz setny z nieczystości w Wiśle w sytuacji, gdy nie będą mógł powiedzieć co myślę o tak ważnej sprawie. Nie wiem zatem, czy jeszcze w ogóle się tam pojawię – powiedział Wirtualnym Mediom.

Obecnie można go jeszcze zobaczyć na antenie TV Republiki, ale ponoć zastanawia się nad sensem dalszej współpracy także z tym medium.

Powiem szczerze, że nie wiem, czy w tej chwili chcę się pojawiać w mediach kojarzonych z PiS-em. Trochę mi jest wstyd ludziom w oczy patrzeć, więc być może się widzimy po raz ostatni, a być może nie. Muszę to przemyśleć – dodał znany dziennikarz.

“W tyle wizji” to program, którego twórcy nie cackają się z prowadzącymi. Widać to na podstawie przykładów dot. innych publicystów.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie