Po godzinach

Znany lekarz zachęca do szczepień, ostra reakcja Kołakowskiej. “Kolejna sprzedajna k…”

Trwa etap 0 szczepień na koronawirusa. Do wzięcia udziału w programie zachęcał lekarz Krzysztof Gojdź. Spotkało się to z ostrą reakcją znanej z koronasceptycyzmu Violi Kołakowskiej.

Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej, znany lekarzem gwiazd, opublikował na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym przyjmuje szczepienie na COVID-19. Gojdź zachęcał innych do udziału w programie szczepień.

– Nie „górniakujmy”.

Słuchajmy się ekspertów. Ja już po i… nie świecę na neonowo. Druga dawka szczepionki czeka na mnie w Miami po 3 tygodniach. Tak! Czuję się już bezpieczniej, wkraczając w Nowy Rok 2021 z odpowiedzialnością i nadzieją na powrót do normalnego świata. Zróbcie to samo! – napisał w poście lekarz.

Fakt, że w Polsce jest spora grupa antyszczepionkowców i koronasceptyków potwierdził się w komentarzach pod wpisem Gojdzia. Pojawiły się wpisy zarzucające lekarzowi „udział w komedii” i szerzenie propagandy, sugerowano, że „przyjął witaminki”. Do grona krytyków dołączyła znana celebrytka-koronasceptyczka Viola Kołakowską.

– Kolejna sprzedajna k…a. Bravo! Pytanie! Sól fizjologiczna? Odpowiedz człowieku szczerze ludziom… Przejście na drugą stronę będzie paskudne niestety – skomentowała Kołakowska, potwierdzając tym samym, że jej przekonania się nie zmieniły. Sam Gojdź nie zignorował wypowiedzi celebrytki. Odpowiedział jej i innym krytykom na Instagramie w dosadny sposób.

 Zaszczepiłem się, bo chcę żyć, bo jestem odpowiedzialnym człowiekiem. Chcę, żeby moja rodzina i znajomi żyli w zdrowiu. Chcecie, to nawalajcie we mnie komentarzami negatywnymi, naprawdę leję na to, bo to Wy będziecie zdychać, powtórzę zdychać, bo to nie jest umieranie – powiedział lekarz. Z kolei specjalnie dla Kołakowskiej przygotował takie przesłanie:

„Kolejna sprzedajna k…a” to o mnie. Niejaka Viola Kołakowska vel Kołek pisze: „Co sobie wstrzyknąłeś? Sól fizjologiczną? Przejdź na drugą stronę, będzie paskudna niestety” Violu, dla Ciebie na pewno jeśli załapiesz COVID-19, będziesz zdychać, nie umierać, bo to jest zdychanie. Pomyśl najpierw, co mówisz, jakie głupoty opowiadasz i wstrzyknij sobie trochę komórek mózgowych do tego pustego łba.

Źródło: Plejada

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie