Po godzinach Sport

Znany komentator TVP współpracuje z mafijnym bossem! Co na to Kurski?

Screen/ YT/ Marcin Najman Official

W sobotę 8. stycznia odbyła się konferencja przed galą MMA-VIP 4. W jej trakcie Marcin Najman ogłosił szefa federacji. Okazało się, że jest nim były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński, znany jako “Słowik”.

Słowik i Najman

Konferencja przed galą MMA-VIP okazała się niemałą sensacją. Najman przedstawił swojego nowego wspólnika i szefa federacji. Ten wszedł na scenę na scenę z pompą: w smokingu i czarnej masce, do tego do muzyki z filmu “Ojciec chrzestny”. Po ściągnięciu maski okazało się, że jest to Andrzej Zieliński ps. “Słowik”.

Problem polega na tym, że “Słowik” znany jest głównie jako jeden z liderów gangu pruszkowskiego. Mężczyzna odsiedział w życiu kilka wyroków, między innymi za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, włamania, napady, kradzieże, ściąganie haraczy czy wymuszenia.

“U nas słupów nie ma. W MMA- VIP jest Boss.” – napisał na Twitterze Najman, który wyraźnie jest zadowolony z nowej współpracy.

Fala krytyki

Po konferencji na Najmana spadła jednak spora fala krytyki. I tak np. Krzysztof Stanowski, dziennikarz, twórca Kanału Sportowego na Youtube, napisał: “Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują robią to po raz ostatni.”

“Słowik” nie jest jednak jedynym byłym gangsterem, który jest związany z federacją MMA-VIP. Na najbliższej gali odbędzie się walka między Najmanem a Mirosławem Dąbrowskim, znanym jako “Misiek z Nadarzyna”. Ten drugi także w przeszłości był związany z gangiem pruszkowskim.

Jak poinformował Marcin Stępniewski, radny Kielc, miasto, które reprezentuje, wstępnie wycofało się z podpisania umowy z MMA VIP. “Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak “Słowik” to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane” – napisał na Twitterze.

https://twitter.com/M_Stepniewski/status/1480308886276030466?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1480308886276030466%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FT3vsa4xXp%2F

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie