Po godzinach

Znany dziennikarz mocno zakpił z Mateusza Morawieckiego. Premier powinien spalić się ze wstydu

Wojciech Mann postanowił odnieść się do niedawnej sytuacji, w ramach której premier Mateusz Morawiecki zignorował zaproszenie prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz i nawet się z nią nie przywitał. Na swój sposób wstawił się za Dulkiewicz. W audycji “W tonacji Trójki” kultowy radiowiec nawiązał do niedawnych wydarzeń z Gdańska i zakpił w ten sposób z mocno nieeleganckiego zachowania premiera Mateusza Morawieckiego.

Wojciech Mann znany jest ze swojej bezkompromisowości. W ostatnim wydaniu audycji “W tonacji Trójki“, którą prowadzi wspólnie z Anną Gacek, legendarny radiowiec ostro skomentował incydent ze zignorowaniem Aleksandry Dulkiewicz przez Mateusza Morawieckiego.

https://twitter.com/PSzubartowicz/status/1136226686889005057

Mann stwierdził: “Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł. Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy”. 

Następnie włączył piosenkę “Neanderthal Man” zespołu Hotlegs.  “Mogę powiedzieć, że wybierając tę piosenkę, jeszcze o tym nie myślałem” – dodał jeszcze Mann.

Dziennikarz zapytany o całą sytuację stwierdził: “Chcę wytrwać w Trójce, ale nie za wszelką cenę. Tak długo, jak mogę ludziom sprawiać przyjemność muzyką, nie idąc na beznadziejne kompromisy“.

Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że Mann ma jaja. Ciekawe, czy spotkają go za to reperkusje?

źródło: Polskie Radio 3

fot. flickr/KPRM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie