Po godzinach

Znany artysta śmiał zaatakować Tadeusza Rydzyka! Nie uwierzycie, jakimi słowami opisał duchownego

Znany artysta Rafał Betlejewski opublikował na Facebooku wpis, w którym zaatakował o. Tadeusza Rydzyka. Wprawił tym słuchaczy Radia Maryja i widzów TV Trwam w osłupienie. Nikt tak nie zwraca się do ojca dyrektora!

Atak na Rydzyka

O. Tadeusz Rydzyk to postać kontrowersyjna, ale wzbudzająca respekt, zwłaszcza na prawicy. Do tego ma on ogromne grono nie tylko zwolenników, co wręcz wyznawców. Teraz bardzo ostrą opinię na jego temat wyraził znany artysta. Chodzi o Rafała Betlejewskiego, który opublikował na Facebooku wpis, w którym zaatakował duchownego-biznesmena.

Włączyłem teraz Radio Maryja, a tam niejaki Rydzyk tłumaczy ciepłym głosem, że musimy wszyscy walczyć o Polskę katolicką, bo nawet po tych wyborach widać, tak mówi Rydzyk, że jeśli nie będziemy walczyć, to szybko znajdziemy się w destrukcji i moralnym upadku Zachodu – zaczął swój wpis Betlejewski.

Potem jednak padły słowa, które wywołały burzę…

Rydzyk jest jak Gomułka?

W dalszej części postu artysta porównał o. Rydzyka do… Gomułki. – Dożyliśmy czasów, w których krypto bolszewik przebrany za księdza mówi do nas językiem Gomułki, a wszystko to w celu wyłudzenia pieniędzy od starych ludzi, którzy uważają się za antykomunistów, by finansować prywatny biznes. I na tym samym oddechu Rydzyk im obiecuje, że Jezus im odda po śmierci! – podsumował.

Włączyłem teraz radio Maryja, a tam niejaki Rydzyk tłumaczy ciepłym głosem, że musimy wszyscy walczyć o Polskę…

Opublikowany przez Rafał Betlejewski Niedziela, 19 lipca 2020

Pozostaje czekać na ripostę o. Rydzyka (o ile ten w ogóle się na nią zdecyduje). Wątpliwe jednak, by to, co napisał Betlejewski, bardzo się mu spodobało.

Przypomnijmy, że ostatnio duchowny nie ma dobrej passy. Niedawno okazało się, że jego słynna inwestycja dot. geotermii nie do końca jest tak udana, jak wielu sądziło. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie