Kultura Polityka i Społeczeństwo

Znana na całym świecie wokalistka uderza ze sceny w rosyjskiego oprawcę. “F**k Putin!”

Flickr

Niemal cały świat solidaryzuje się z Ukrainą, która stała się ofiarą Rosji. Teraz swoje zdanie nt. Władimira Putina wypowiedziała znana wokalistka.

Cios w Putina

Celebryci robią sporo, by pomóc Ukrainie. Ryan Reynolds i Blake Lively przekazują fundusze na rzecz zaatakowanego kraju, Mila Kunis i Ashton Kutcher ruszyli ze zbiórką i sami przekazali 3 mln USD.

Teraz swoją opinię nt. Putina wypowiedziała Katy Perry, która koncertuje obecnie w USA. Na klipie, który trafił do sieci, słychać, jak piosenkarka podczas wykonywania piosenki “Not the End of the World”, przemyciła wiadomość do wspomnianego prezydenta Rosji.

“F**k Putin!” – krzyknęła nagle ze sceny.

“Solidaryzuję się ze wszystkimi ludźmi na Ukrainie, którzy są dotknięci tym atakiem, i z naszą globalną społecznością, która nawołuje do tego, aby położyć kres tym aktom przemocy” pisała też na InstaStory.

Podobnego zdania jest Angelina Jolie. “Tak jak wielu z was, ja również modlę się za Ukraińców. Ja i moi koledzy z UNHCR skupiamy się na niesieniu pomocy i zapewnieniu podstawowych praw człowieka uchodźcom, którzy musieli opuścić swój kraj. Widzieliśmy już raporty na temat ofiar i osób, które uciekały z własnych domów w poszukiwaniu azylu” – oświadczyła w mediach społecznościowych.

Głos zabrał też Stephen King, który napisał na Twitterze, że nie podoba mu się bezczynność Zachodu względem Rosji. “Czego większość z nas nauczyła się jako dzieci na placu zabaw: Nie stoisz z boku, gdy duże dziecko bije małe dziecko. Możesz zadać cios lub dwa, żeby duży dzieciak przestał, ale to właściwa rzecz” – stwierdził.

Muzycy nie chcą jechać do Rosji

Rośnie też liczba artystów, którzy odwołują swoje występy w Rosji. Takie decyzje ogłosili m.in. Nick Cave, Iggy Pop, punkowcy z Green Day czy Brytyjczycy z heavymetalowego Iron Maiden.

Czytaj również:

Źródło: wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie