Sport

Zmian w Polsacie ciąg dalszy. Kolejny znany dziennikarz opuszcza stację

Roman Kołtoń ogłosił na swoim kanale YouTube, że odchodzi z Polsatu. Do rozwiązania umowy dojdzie za porozumieniem stron. 

Dziennikarz był związany z telewizją Polsat od niemal 20 lat. Dla tej stacji Kołtoń komentował m.in finały Euro 2008 i pięć finałów Ligi Mistrzów. Występował też w programach publicystycznych, takich jak “2 x 45” czy ostatnio “Cafe Futbol”. Kołtoń to wielki miłośnik i ekspert Bundesligi.

Komentator ogłosił, że odchodzi z Polsatu i chce zająć się “projektem swojego życia”. Chodzi tu o kanał “Prawda futbolu” na Youtubie, który prowadzi o marca 2018 roku. Dziennikarz rozstał się z dotychczasowym pracodawcą za porozumieniem stron. Sytuacja jest jednak rozwojowa. – Obecnie rozmawiam z Polsatem o możliwości współpracy jako dziennikarz niezależny – oznajmił Kołtoń.

Kołtoń nie jest jedynym dziennikarzem, który w ostatnim czasie rozstał się z Polsatem. W styczniu ze stacją rozstał się Tomasz Smokowski. Odejścia komentatorów są spowodowane zmianą polityki stacji w stosunku do prowadzenia przez nich własnych kanałów YouTube. Dziennikarze pracujący w Polsacie nie mogą w nich występować bez zgody nadawcy.

Niepewna jest też przyszłość Mateusza Borka, który zniknął z anteny na początku stycznia i do 1 marca przebywa na urlopie. – Nie wypowiadam się na ten temat. Mam ważny kontrakt z Polsatem – przekazał dziennikarz.

Źródło: Sport.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie