Kultura Po godzinach

Ziobro na kolanach, Gowin na spacerze z kotem. Krzysztof Skiba “zdradza” kulisy negocjacji w Zjednoczonej Prawicy!

Krzysztof Skiba krytykuje artystów

Krzysztof Skiba dotarł – jak twierdzi – do tajnych dokumentów z obozu PiS. Dzięki nim poznajemy szczegóły nowego porozumienia Zjednoczonej Prawicy.

Skiba i tajne informacje z lodówki

Okazuje się, że chwila nieuwagi może wiele kosztować każdego polityka. “W lodówce na Żoliborzu pomiędzy kiełbasą krakowską, a salcesonem, sprzątaczka Pani Jadzia odkryła zapiski z tajnej umowy między Gowinem, Ziobrą, a Kaczyńskim” – informuje Skiba.

Co jest w dokumencie, do którego dotarł rockmen? Same rewelacje! Politycy Zjednoczonej Prawicy spisali wszystko w punktach:

“1. PiS bierze 80 procent z tego, co da się jeszcze ukraść, a reszta idzie dla przystawek.

2. Ziobro ma wchodzić do gabinetu Prezesa na kolanach, a Gowin ma sobie u…ć nogi na wysokości pasa, bo Kaczkę wkurza jego wysoki wzrost.

3. Ziobro ma wyciszyć ataki na LGBT, bo po Kraśniku to już kompletny obciach. Kurski do końca tygodnia wymyśli coś nowego, w co będzie się wspólnie zdrowo napieprzać.

4. Szumowski ma covid-19, więc robimy z niego męczennika, a Ziobro niszczy dokumenty z przekrętami w Ministerstwie Zdrowia.

5. Gowin ma przestać marudzić w mediach tylko szczekać zgodnie jak reszta, to jego kumple dostaną jakieś ochłapy w spółkach skarbu państwa. On sam w nagrodę będzie mógł iść na spacer z kotem Prezesa.

6. A poza tym Miłość, Polska, Wazelina i Propaganda. I tak nam dopomóż Marek Jędraszewski.”

Jak więc widać, informacje są szokujące i odsłaniają nam kulisy tych dramatycznych rozmów w obozie rządzących, których widzieliśmy tylko namiastkę.

W lodówce na Żoliborzu pomiędzy kiełbasą krakowską, a salcesonem, sprzątaczka Pani Jadzia odkryła zapiski z tajnej umowy…

Opublikowany przez Krzysztofa Skibę Wtorek, 29 września 2020

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie