Polityka i Społeczeństwo

Od roku nie jest w rządzie, ale limuzyną jeździ. Wszystko wyszło na jaw, bo doszło do kolizji

Jarosław Zieliński nie jest już członkiem rządu Zjednoczonej Prawicy. Tyle że nadal, jak informuje Fakt.pl, korzysta z pewnych przywilejów.

Wypadek SOP

Kilka tygodni temu pod Augustowem doszło do kolizji. Problem w tym, że wziął w nim udział pojazd Służby Ochrony Państwa. Samochodem jechał Jarosław Zieliński. I to pojawia się kolejna komplikacja: nie powinien, bowiem od ok. roku nie jest już wiceministrem w MSWiA. Jest tylko posłem, więc przywilej jeżdżenia rządową limuzyną mu nie przysługuje.

Dziennik “Fakt” twierdzi, że polityk nadal korzysta z samochodu. Na zrobionych jego reportera gazety zdjęciach widać, że towarzyszmy mu też ochrona Służby Ochrony Państwa. Poseł został przyłapany podczas poniedziałkowych uroczystości odsłonięcia Pomnika Ofiar Obławy Augustowskiej w Sokółce (woj. podlaskie).

SOP nie chce komentować sprawy.

Kontrowersyjny polityk

Jarosław Zieliński, jeszcze jako wiceszef resortu spraw wewnętrznych, zasłynął organizacją wydarzenia z dość niecodziennymi dodatkami. Podczas eventu wykorzystano policyjny helikopter do… rozrzucenia konfetti.

Źródło: fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie