Po godzinach

Żenujący pojedynek w sieci Durczok vs. Fogiel. Jednak to wicerzecznik PiS pojechał po bandzie

W sieci nadal widać zamieszanie dot. zaszczepienia się znanych osób na koronawirusa. Kamil Durczok zapytał na Twitterze, czy Jarosław Kaczyński też zaszczepił się na COVID-19. Dziennikarzowi odpowiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Fogiel: “Czy Durczok jest zaszyty?

Na tweet dziennikarza Radosław Fogiel odpowiedział w dość ordynarnym stylu. Może ktoś głośno zapyta, czy Durczok jest już zaszyty – napisał na Twitterze.

Choć wywołało to oburzenie internautów, polityk PiS nie widzi powodów do skruchy.

Nie zamierzam wycofywać się ze swojego tweeta. Podtrzymuję to, co napisałem, bo tego typu insynuacyjne wpisy, jak ten Kamila Durczoka, uważam za oburzające – powiedział w rozmowie z Onetem. – Hipokryzją jest oburzanie się na mój wpis – będący tylko odwróceniem sytuacji, by pan Durczok posmakował własnej broni – i udawanie, że to, co robi Kamil Durczok jest w porządku – dodał.

Potem bronił się dalej.

Nie nawiązałem do choroby Kamila Durczoka, tylko do Kamila Durczoka jako takiego, bo czym innym jest choroba alkoholowa, a czym innym człowiek, który wsiada do samochodu pod wpływem alkoholu, gotów w najgorszym wypadku zabić ludzi – powiedział. – Czym innym jest człowiek oskarżany o molestowanie, który próbuje kreować się na arbitra elegancji w mediach społecznościowych, atakując dla taniego poklasku kogoś, z kim nie zgadza się politycznie – uznał.

W podobnym tonie wyjaśnił swoją wypowiedź na Twitterze:

“Nie piszę o chorobie czy ludziach borykających się z problemem, piszę o człowieku gotowym narażać innych na śmierć, wsiadając pijany do samochodu, o oskarżanym o molestowanie hipokrycie, który maszeruje “w obronie praw kobiet”, o kimś, komu nie pozostało już nic, poza karmieniem się nienawistnymi lajkami, gdy obrzuci błotem politycznego przeciwnika. Jeśli ktoś chce tego bronić, jego prawo”.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie