Po godzinach

Żenujący filmik z zatroskanym Morawieckim podbija sieć. Coś bardzo poszło tu nie tak [DUŻO TWEETÓW]

Premier Morawiecki
Flickr.com/KPRM

Obozowi rządzącemu wszystko leci z rąk. Zamknięcie restauracji i cmentarzy bez uprzedzenia rozsierdziło przedsiębiorców. Tym razem rozbiegły się żółwie.

Powoli brakuje palców u rąk, aby wymienić popełnione przez obóz rządzący w ostatnim czasie błędy. “Piątka dla zwierząt” zbulwersowała rolników, aborcja wyciągnęła na ulice młodzież, zamknięte bez uprzedzenia knajpy i puby załamały i tak już słabe morale restauratorów. Zabicie deskami wejść na cmentarze w czasie Wszystkich Świętych, doprowadziło do komicznej akcji skupowania przez instytucje podległe rządowi kwiatów od przedsiębiorców handlujących pod nekropoliami.

Gdy już wydawało się, że limit błędów został wykorzystany, premierowi Mateuszowi Morawieckiemu rozbiegły się żółwie. Prosta rzecz, jak nagranie wizerunkowego filmiku, na którym szef rządu pokazuje, jak dba o seniorów w czasie epidemii przerosła autorów. Premier dostarcza pod drzwi starszej pani siatki z zakupami, ale problem polega na tym, że na scenach wprowadzających szef rządu nie niesie żadnych siatek, co od razu zostało wytknięte przez internautów. Na tym nie skończyły się kąśliwe uwagi.

Proste pytanie “może w czymś pomóc?”, dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi-czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze. Cieszę się, że tak wiele osób włącza się w korpus wsparcia seniorów! – napisał Morawiecki umieszczając filmik.

Zakupów po schodach nie wniósł, ale pod drzwi podstawił. Popracujcie nad tym na drugi raz – zwrócił uwagę tygodnik “Nie”.

Komentarze o wpadce wizerunkowej pojawiły się nawet wśród zwolenników prawej strony sceny politycznej.

 

Pod tweetem premiera wybrzmiały słowa z kampanii wyborczej skierowane przez szefa rządu do seniorów.

https://twitter.com/zenaboka/status/1323714122379395073

Znalazało się także miejsce dla kinematografii.

https://twitter.com/MrNowosielski/status/1323904489494056960

Niewidzialne siatki, żenująca ustawka czy propaganda rodem z Korei Północnej przewija się w dziesiątkach komentarzy. Internauci zamawiają pizzę, internautki pedicure. Premier Mateusz Morawiecki zapewnił rozrywkę setkom użytkowników Twittera. Czasy są ciężkie, prognozy jeszcze gorsze i czasem trochę śmiechu się przyda. Tylko czy takie atrakcje powinien zapewniać premier Mateusz Morawiecki?

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie