Po godzinach

Żenada himalajskich rozmiarów. Nie uwierzycie, co Jakimowicz zrobił z flaga LGBT!

fot. YouTube/printscreen

Pseudoekspert i pseudodziennikarz, Jarosław Jakimowicz, nienawidzi osób LGBT. Po raz kolejny dał temu wyraz zrywając flagę LGBT wisząca obok flagi Polski oraz nagrywając filmik z tego żałosnego wydarzenia. I to wszystko uczynił w Dniu Polskiej Flagi.

Jakimowicz ma poważny problem

Ten przebrzmiały i zapomniany aktor, podejrzewany o handel ludźmi a nawet gwałt, postanowił ponownie zasłużyć się swoim pracodawcom z PiS, dzięki którym znalazł zajęcie w TVP Info, gdzie może dawać upust swojej głupocie i nienawiści.

– Tam jakaś szmata wisi nad polską biało-czerwoną flagą w Dniu Flagi.

Jest pewien rytuał, obowiązek szanowania tej flagi. Dzwoniłem na Straż Miejską i od dwóch dni nie reagują, mówiłem dziś o tym w telewizji, możecie to zdjąć? – zapytał dwóch policjantów na ul. Belwederskiej w Warszawie. Na szczęście policjanci wykazali się rozsądkiem i olali debila, jednak ten nie dał za wygraną. Pożyczył krzesło z pobliskiej restauracji i samodzielnie i z brawurą zdjął flagę LGBT nazywając ją gów***m.

Pełen podziwu dla samego siebie, Jakimowicz postanowił dodatkowo opowiedzieć o tym wydarzeniu widzom TVP Info, skarżąc się na straż miejską, do której, biedactwo, nie mógł się dodzwonić.

Co trzeba mieć we łbie, żeby zrobić coś takiego, a potem jeszcze się tym chwalić?

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie