Polityka i Społeczeństwo

Żenada! Ekspert TVP o “niemieckim genie” Donalda Tuska. Tak rządowa telewizja “uczciła” rocznicę wybuchu Powstania

screen TVP Info

Telewizja rządowa w swoim niepowtarzalnym stylu uczciła 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W studiu TVP Info padły słowa o „niemieckim genie Tuska” i utracie wolności na rzecz Brukseli.

Od lat nie mamy wielkich oczekiwań od TVP, ale rządowa telewizja ma niezwykły talent udowadniania, że coś, co uważamy za dno jest dla niej dopiero początkiem drogi w dół. Kolejny poziom żenady TVP zaliczyło 1 sierpnia w dzień 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Stacja Kurskiego pokazała, że dla niej wszystkie chwyty są dozwolone, że nie ma okoliczności, których nie wykorzysta, że takie daty jak 1 sierpnia nie służą zadumie i refleksji.

 Każdą świętość można wykorzystać do swoich celów. Cynizm nie ma przerwy, TVP najwyraźniej obsmarowałoby św. Mikołaja w Wigilię, gdyby okazał się zwolennikiem PO.

Gościem w studio TVP Info był prof. Wiesław Wysocki. Stacja pokazała okolicznościowe nagranie, które Tusk opublikował z okazji rocznicy Powstania. A potem skomentował je ów profesor. Wysocki stwierdził, że nagranie Tuska to „pokrętna wypowiedź”.

Myślę, że w Donaldzie Tusku nie ma jednak tego genu polskiego, a przynajmniej jest on o wiele słabszy i zagłuszony przez gen niemiecki – błyskotliwie stwierdził gość TVP Info. A potem dodał, że dziś, w obliczu zagrożeń, musimy „pilnować naszej wolności”, by nie stracić jej na rzecz Brukseli.

Nagranie trafiło do sieci i, jak łatwo się domyślić, wywołało oburzenie. „To nawet dno nie jest”, „Ohydny faszyzm”, „Hitler byłby dumny”, „Zamknijcie się choćby dziś”, „Jesteście czystym złem” – czytamy w komentarzach.

Głos kretynów w twoim domu – dosadnie skomentował popisy Wysockiego Tomasz Lis.

Teoria rasowa w Polsce odradza się i ma swoich prominentnych przedstawicieli. Dr Rosenberg lubi to – napisał Paweł Wroński.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie