Po godzinach

Zdumiewający sondaż poparcia dla Beaty Szydło. Internauci zagrali na nosie szefowej rządu

Dziś sądny dzień dla Beaty Szydło. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wkrótce może dojść do rekonstrukcji rządu. Oprócz dymisji niektórych ministrów ma nastąpić zmiana fundamentalna, taka prawdziwa dobra zmiana, tylko na własnym podwórku. Mianowicie spekuluje się, że Mateusz Morawiecki miałby zastąpić Beatę Szydło na stanowisku premiera. Taki obrót sprawy nie spodobał się wielu sympatykom PiS, którzy w mediach społecznościowych ruszyli z akcją #MuremZaBeatą, celem pokazania solidarności z szefową rządu, która bądź co bądź cieszy się sporym zaufaniem społecznym i poparciem elektoratu dobrej zmiany.

Z kolei Morawiecki przez sporą część wyborców Prawa i Sprawiedliwości odbierany jest znacznie gorzej niż Szydło. Istnieje nawet pewna grupa, która wypomina mu fakt współpracy z Donaldem Tuskiem, którego doradcą był swego czasu były prezes BZWBK.

Okazuje się, że  na Facebooku ruszył dosyć nietypowy sondaż poparcia dla Beaty Szydło. Nie jest to jednak sondaż z którego szefowa rządu powinna być szczególnie dumna. Do wybory mamy dwie opcje:

  1. #MuremZaBeatą – czyli okazanie wsparcia pani premier,
  2. #BeataZaMurem – okazanie wsparcia, ale dla rozwiązania polegającego na wyciągnięciu wobec pani premier konsekwencji za potencjalne łamania prawa, w tym konstytucji i ustaw, w czasie kiedy Beata Szydło była szefową rządu.

Głosować można za pomocą reakcji dostępnych na portalu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinii publicznej pozostaje z zapartym tchem czekać na rozstrzygnięcie dalszych losów pani premier. Decydujące zdanie w tej materii będzie miał zapewne Jarosław Kaczyński. My z utęsknieniem czekamy na wyniki. W międzyczasie można co najwyżej oddać głos w powyższym “sondażu”…

fot. flickr/EC

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”250″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie