Po godzinach

Zaszokowała całą Polskę swoim występem u Jaworowicz. Jednak jej usługi szokują jeszcze bardziej. “Obudzić w sobie boginię”

Tamara Gonzalez Perea (“Macademian Girl”) pojawiła się w “Sprawie dla reportera” ze swoim dziwnym… pokazem. W efekcie media zainteresowały się jej działalnością. Okazuje się, że influencerka oferuje dość osobliwe usługi.

Macademian Girl i jej usługi

We wspomnianym materiale pani Emilia wyznała, że czuje się jak robot bez duszy i ma problem z wykonaniem podstawowych czynności. Na ratunek przyszła jej Tamara Gonzalez Perea – znana także jako Macademian Girl. “Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, soul coachem i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem – powiedziała.

Po jej głośnym już występie w “Sprawie dla reportera” media zainteresowały się ofertą jej sklepu internetowego. Można tam nabyć np. kryształowe czaszki za 850 złotych (spokojnie, są też tańsze!). Ponoć warto, bo mają właściwości lecznicze.

W ofercie Perea ma też dość specyficzne warsztaty, które pomogą “obudzić w sobie boginię”.

Poczułam, że chcę ze swoją misją wyjść poza grono znajomych i przyjaciół. Przychodzę więc do Was – do wszystkich kobiet, które są już gotowe, by świadomie manifestować swoją boską kobiecość. Zapraszam do mojego kręgu. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci aktywować Twoją Moc Afrodyty. Bądź prawdziwą boginią w swoim życiu!

– zachęca Macademian Girl.

Zainteresowanie usługami nie jest chyba duże, bowiem najbliższe warsztaty odbędą się dopiero w październiku. Warto jednak poczekać, bowiem będą skupiały się na pracy z gniewem i energią złości.

Przez trzy dni warsztatowe, w mojej magicznej przestrzeni na warszawskim Mokotowie – Laparica Concept, w intymnym, kobiecym gronie obudzisz w sobie boską MOC KALI. Boska Kali to uzdrowicielka, która rozprasza wszelką obłudę i ściąga maski – także te własne. Już czas!

– kusi nadal influencerka.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie