Polityka i Społeczeństwo

Zastanawiające zachowanie Agaty Dudy. Czy Pierwsza Dama wspiera Strajk Kobiet?

Andrzej i Agata Duda przebywają obecnie na Litwie. W sieci pojawiła się zaś teoria spiskowa. Ponoć elegancka sukienka pierwszej damy zawiera ukrytą wiadomość.

Agata Duda wspiera Strajk Kobiet?

Przez ostatnie tygodnie przez Polskę przetoczyły się manifestacje proaborcyjne, które oficjalnie organizował Strajk Kobiet.

W protestach chodziło o to, że Trybunał Konstytucyjnym swoim wyrokiem ograniczył prawo do aborcji do minimum.

O sprawie para prezydencka wypowiadała się dość oszczędnie. Sam Andrzej Duda przedstawił swoją wersję ustawy, która miała załagodzić konflikt, ale jak na razie nie została przegłosowana przez Sejm.

Ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym usunąć ciążę, nawet zagrożoną, ale to wynika z moich przekonań i wiary, ale także ze świadomości, że w tej sytuacji miałabym wsparcie rodziny. Stawiam pytanie: czy każdy jest zdolny do heroizmu? Czy kobiety muszą być zmuszane do heroizmu? Mam wątpliwości – stwierdziła z kolei kilka tygodni temu Agata Duda.

Teraz zaś niektórzy twierdzą, że pierwsza dama po cichu kibicuje protestującym kobietom. Powodem ma być jej… suknia.

Ukryty przekaz

Jak zapewne wie już każdy, kto ma dostęp do polskich mediów, logo Strajku Kobiet to kobiecy profil z błyskawicą. Suknia Agaty Dudy zawiera ponoć właśnie ten ostatni symbol, co miałoby być puszczeniem oka protestującym.

Czy to jednak realistyczny scenariusz? Bardziej prawdopodobną wersją jest jednak ta zakładająca, że szarfa materiału użyta w kreacji Dudy miały korespondować z obchodzonym 17 listopada Światowym Dniem Wcześniaka.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie