Po godzinach

Zasłynął już jako obrońca Częstochowy, teraz ruszy bronić granicy? Post Najmana rozbawił internautów do łez

Screen/ YT/ Marcin Najman Official

Zasłynął już jako obrońca Częstochowy, teraz ruszy bronić granicy? Marcin Najman opublikował post, którym rozbawił internautów.

Marcin Najman dał się poznać jako ekspert od bieżących spraw politycznych i społecznych. Na antenie TVP wojownik celebryta omawiał dla widzów amerykańskie wybory prezydenckie, sprawę zatrzymania Romana Giertycha czy kulisy unijnych negocjacji ws. budżetu. Nic dziwnego, że wojownik-celebryta skomentował też sprawę kryzysu na polsko-białoruskiej granicy.

Choć sprawa jest poważna, Najman postanowił trochę rozluźnić atmosferę i opublikował zabawny fotomontaż.

W mediach społecznościowych wojownika-celebryty pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Mateusza Morawieckiego w towarzystwie służb stojących na granicy obok zapory z drutu kolczastego. Obok premiera widzimy znane z memów sylwetki – Najmana w charakterystycznej niebieskiej kurtce i Andrzeja Dudę w płaszczu przeciwdeszczowym.

Na spokojnie, ogarniemy to – napisał z przymróżeniem oka wojownik. Obronił już Jasną Górę, czas na obronę granic!

Mem rozbawił internautów: „To się musi udać” „Właściwa osoba na właściwym miejscu”, „Uf dziękuję, nie musze się już martwić” – czytamy w komentarzach. Nie zabrakło ironicznych uszczypliwości.

Dobrze, że fejk, inaczej już byłoby klepanie – napisał jeden z internautów.  Szybko pojawiła się też aktualizacja zdjęcia – do fotki doklejono Ryszarda Terleckiego i Tomasza Rzymkowskiego w hełmach.

Najman opublikował też inny, poważny wpis, wspierający polskie służby pracuje na granicy.

Może nie warto mieszać fanpage sportowy ale trzeba podziękować za to co dla nas robią! wspierajmy ich! NARODOWA DUMA – napisał wojownik.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie