Polityka i Społeczeństwo

Zasłużony polityk doradza Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. On wie, jak pokonać Dudę

Jej kwalifikacje, doświadczenie, osobisty urok pozwalają szukać poparcia wśród niezdecydowanych, centrowych i liberalnych wyborców. Dobra, pomysłowa, energiczna kampania może dać także głosy młodych, którzy do tej pory nie głosowali – powiedział tak zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego przedstawiają się szanse Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach. Były Prezydent RP w wywiadzie dla Super Expressu doradza jak polityczka Platformy Obywatelskiej powinna poprowadzić kampanię.

Według Prezydenta MKB powinna w pewnych momentach pozostawać maksymalnie bezkonfliktowa, ale w innych potrafić wykazać się także – rozumną agresywnością. Aleksander Kwaśniewski realnie ocenia sytuację, to Andrzej Duda ma przewagę i to on jest faworytem w wyścigu o Pałac Prezydencki.

Dlatego mówi, że: Kampania musi być nie dobra, ale superdobra.

Kluczem jest gotowośc do mobilizacji w Platformie Obywatelskiej, poświęcenie, praca 24 godziny na dobę. A z tym jest słabo. – Były Prezydent surowo ocenia działanie największej opozycyjnej partii. To właśnie zła praca organizacji jest według niego przyczyną kolejnych porażek wyborczych.

Wszystkie kampanie od 2015 roku były przegrane, źle wymyślone i przeprowadzone bez wiary. Jeśli to się nie zmieni, Małgorzata Kidawa-Błońska będzie miała kłopoty. – stwierdził ostro Kwaśniewski.

źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie