Polityka i Społeczeństwo

Zaskoczenie! Rzecznik Putina odpowiedział dziennikarzowi na pytanie o chorobę Putina. Jego wypowiedź zadziwia

Dmitrij Pieskowa kolejny raz skomentował plotki o pogarszającym się stanie zdrowia Władimira Putina. Wypowiedź rzecznika prezydenta Rosji była dość zaskakująca.

Putin jest chory?

Pogłoski o pogarszającym się stanie z każdym kolejnym tygodniem przybierają na sile. Hipotez jest kilka – dziennikarze i eksperci podejrzewają poważną chorobę prezydenta Rosji.

Najczęściej mówi się o nowotworze krwi lub tarczycy, spekuluje się także o chorobie Parkinsona, która mogła dotknąć Putina. W ciągu ostatnich tygodni nie brakowało również informacji o rzekomej operacji zbrodniarza. Dowodem na problemy zdrowotne Putina jest też jego dziwne zachowanie na ostatnich nagraniach, które trafiły do sieci.

Kreml oczywiście nie publikuje żadnych oficjalnych informacji o stanie zdrowia głowy państwa. Większość informacji pochodzi z przecieków od pracowników tajnych służb i urzędników rosyjskich, a także ze wspomnianych materiałów wideo, które są analizowane przez ekspertów na całym świecie. Tym większe zaskoczenie musiały wywołać niedawne słowa rzecznika prasowego Kremla.

Pieskow zapewnia o dobrym zdrowiu Putina

— Zobacz jego (Putina — przyp. red.) wystąpienie podczas ostatniego Forum Ekonomicznego w Petersburgu, gdzie przemawiał przez dłuższy czas, a potem wziął udział w dyskusji panelowej. Czy chora osoba mogłaby tak się zachowywać? – zapytał Dmitrij Pieskow moskiewskiego korespondenta amerykańskiej stacji NBC. Rosyjski polityk dodał również, że według jego “najlepszej wiedzy”, Władimir Putin w niedzielne popołudnie grał w hokeja, co miałoby wskazywać na jego bardzo dobrą kondycję.

Zakładając zamiłowanie Dmitrija Pieskowa do kłamstw, manipulacji i kreowania rzeczywistości, można mieć poważne wątpliwości co do faktycznego stanu zdrowia Władimira Putina. Na publikowanych w sieci filmach widać, że prezydentowi Rosji towarzyszy wianuszek lekarzy, nogi odmawiają mu posłuszeństwa i cały się trzęsie. To stan w sam raz na niedzielną gierkę w hokeja…

Źródło: Onet

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie