Zaskoczeni? Edward Miszczak broni Natalii Janoszek. „Można obronić…”

Można powiedzieć, że Krzysztof Stanowski sprawił, że o Natalii Janoszek faktycznie wiedzą już wszyscy. Dziennikarz uważa, że jej kariera w Indiach została przez nią zmyślona, a więc oszukała ona swoich fanów. Nagle w obronie artystki stanął Edward Miszczak. Tak, dyrektor programowy Polsatu!

Edward Miszczak broni Janoszek

Krzysztof Stanowski opublikował niedawno o Natalii Janoszek aż blisko trzygodzinny film.

Starał się w nim udowodnić, że jej cała kariera w Bollywood to jedna, wielka mistyfikacja. Trzeba przyznać, że produkcja robi wrażenie, a przytoczone przez niego dowody sugerują, że Janoszek faktycznie nie jest w Indiach w ogóle znana.

To historia o dziewczynie, która zakpiła z największych mediów w Polsce i najbardziej znanych dziennikarzy. Zakpiła z dyrektorów stacji telewizyjnych, redaktorów naczelnych magazynów i gazet, z reporterów i dziennikarzy, a także z widzów, czytelników, słuchaczy — podsumował całość Stanowski w swoim filmie na YouTube.

Natalia Janoszek jest związana z Polsatem. W 2022 r. wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, zaś w tym w 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy więc stacja teraz się od niej odetnie? Sprawę skomentował Edward Miszczak.

Okazuje się, że szef Polsatu broni Janoszek. Najpierw był jednak pytany o to, czy zarządzana przez niego stacja przygotuje wkrótce program śniadaniowy.

Takie historie nie rodzą się szybko. My myślimy o tym, pracujemy, przygotowujemy się. Mam nadzieję, że będę w przyszłym roku mógł powiedzieć więcej. (…) Jest to potrzebne — powiedział w rozmowie z Party.

I właśnie wtedy pojawił się wątek Natalii. Zdaniem Miszczaka takie pasmo śniadaniowe jest potrzebne, by móc w nim zamieścić materiał wybielający najbardziej zainteresowaną.

Uważam, że dziś stacja telewizyjna powinna mieć taki program, takie pasmo, w którym chociażby można obronić Natalię Janoszek — wyjaśnił.

Walka o wizerunek Natalii

Wiele więc wskazuje na to, że Polsat będzie chciał obronić swoją gwiazdkę. Jest to jednak o tyle zaskakujące, że sprawa wydaje się wręcz skazana na klęskę i z góry przegrana. Takie wrażenie może odnieść każdy, kto obejrzał materiał Stanowskiego. Jak widać, Miszczak, który budzi w ostatnim czasie także wielkie kontrowersje, uważa inaczej.

Źródło: Party, fakt.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

1 Odpowiedzi na Zaskoczeni? Edward Miszczak broni Natalii Janoszek. „Można obronić…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *