Polityka i Społeczeństwo

Zaskakujące wieści ws. wyborów-widmo! To ten polityk był pomysłodawcą wyborczej farsy?

Robert Anacki, były wiceszef Porozumienia Jarosława Gowina, idzie na wojnę z Adamem Bielanem. Wiele wskazuje na to, że ma na niego haki.

Robert Anacki opuścił w środę Porozumienie Jarosława Gowina. Były już wiceprezes formacji Gowina, chciał w ten sposób pokazać gest solidarności z prof. Wojciechem Maksymowiczem, atakowanym przez obóz władzy za rzekome nieetyczne eksperymenty medyczne. Maksymowaicz dołączył wczoraj do Polski 2050 Szymona Hołowni. Wygląda na to, że Robert Anacki przygotowuje się do ataku na Adama Bielana, który nadal próbuje osłabić ugrupowanie Gowina.

Anacki na Twitterze zapowiada coś w rodzaju bomby politycznej, przy okazji nazywając Adama Bielana “gnojowym polskiej polityki”.

– Do końca tygodnia Zjednoczona Prawica może stracić większość parlamentarną. No cóż zasłużenie! Pan Prezes Kaczyński powinien podziękować gnojowemu polskiej polityki Adamowi B. – o którym już niebawem Polska usłyszy wiele ciekawostek – pisze. Kto by pomyślał, że ta ekipa jeszcze w sobotę podpisywała umowę koalicyjną, a od poniedziałku już pod sobią kopie.

Polityk został zaproszony do programu “Debata dnia” w Polsat News, gdzie był rozpytywany na okoliczność – nazwijmy to – “bielanową”. – To Adam Bielan jest pomysłodawcą nietrafionych wyborów “kopertowych”, za które obciąża się premiera Morawieckiego czy ministrów, co jest w raporcie NIK – wypalił.

Według Anackiego, Bielan powiedział posłom, że te wybory w maju 2020 r. “i tak się odbędą, bo on tak uzgodnił z marszałek Sejmu”.

– Są na to dowody na piśmie – zapewniał

Ale to nie koniec interesujących informacji o “zielonym ludziku” Kaczyńskiego. Gość programu powiedział, że “Bielan wskakiwał na ławkę i krzyczał, że zniczy Gowina”. Dodał, że opowiadał rzeczy, których nie da się powtórzyć. – Za swoje zachowania przepraszał na WhatsAppie – powiedział Anacki.

Prowadząca program zapytała, czy w związku z tym ujawni zapisane rozmowy.

Będę starał się śledzić karierę Bielana, pokazywać, jak buduje siatkę ludzi i jak powstaje jego nowa partia. Mam nadzieję, że pytania będą zadawane także jego otoczeniu w kwestiach “przestępczych” – mówił Anacki w programie.

Źródło: PolsatNews.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie