Po godzinach

Żałosne. Jakimowicz szuka sposobu, jak zemścić się na Ukraińcach w Polsce za zero pkt dla Ochmana

fot. YouTube/printscreen

Jarosław Jakimowicz znów błysnął. Jakim tytanicznym wysiłkiem połączył to, że polski reprezentant Krystian Ochman w konkursie Eurowizji nie dostał żadnego punktu od jury z Ukrainy, z mandatami nakładanymi od niedawna na Ukraińców w Trójmieście za brak biletów.

Porażka na Eurowizji

Krystian Ochman w konkursie Eurowizji  zajął jedynie 12. miejsce. Otrzymał 151 punktów. Całość wygrała ukraińska grupa Kalush Orchestra. Zespół otrzymał maksymalną liczbę punktów zarówno od polskiego jury, jak i widzów głosujących SMS-owo. Problem w tym, że polski wokalista od ukraińskiego jury nie otrzymał żadnego punktu (od widzów z Ukrainy dostał maksymalną liczbę pkt).

Wszystko to nie spodobało się Jarosławowi Jakimowiczowi, który w programie „W kontrze” w TVP Info przypomniał współprowadzącej Agnieszce Oszczyk, że w poprzednim wydaniu ta żałowała Ukraińców mieszkających w Trójmieście, którzy od początku maja nie mogą już korzystać za darmo z komunikacji miejskiej. Część z nich nie wiedziała o tym i dostała mandaty od kontrolerów biletów.

Jestem ciekaw, czy kontrolerzy ruchu drogowego, tak zwane kanary, oglądali ten konkurs, czy to że dostaliśmy od Ukrainy zero punktów za nasz występ, a my im daliśmy dwanaście, będą bardziej ich karać czy mniej? – pytał Jakimowicz.

Delikatnie mówiąc, wypowiedź ta nie jest nazbyt mądra…


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie