Polityka i Społeczeństwo

Żale Krystyny Pawłowicz, tego przywitania na UW długo nie zapomni. “Zostałam wybuczana i wystukana”

Krystyna Pawłowicz znów odleciała. Ten wpis dobitnie pokazuje, kto przegrał wczorajsze wybory

Krystyna Pawłowicz była jednym z gości na inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim. Twierdzi, że została “wybuczana” i “wystukana”.

Pawłowicz wybuczana i wystukana

– Jego Magnificencja Rektor zachwalał potem panujące na UW poszukiwanie prawdy i tolerancję… – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze. W innym wpisie dodała jednak, że “organizacja inauguracji na Uniwersytecie Warszawskim nie odpowiadało randze” uczelni. Jak stwierdziła, “mimo ścisłej weryfikacji zaproszeń, wpuszczono na uroczystość bojówkę”.

Jak poinformowała, w trakcie czytania inauguracyjnego listu od prezydenta Andrzeja Dudy przez szefową jego Kancelarii, dwie osoby “lewackopodobne” zakłóciły jej wystąpienie. Dodała, że osoby te obrażały szefową prezydenckiej kancelarii i prezydenta przy “zachęcie” rektora. “Gdy już wywrzeszczeli obelgi, wyszli sobie”, zaś “rektor nie przeprosił przedstawicielki” prezydenta.

Sama Pawłowicz miała zostać w swojej opinii “wybuczana” i “wystukana na pulpitach ław”. 

Wczoraj na uroczyst. inauguracji roku akad. na moim Uniwersytecie Warszawskim, przy powitaniu przedstawiciela Prezesa TK, zostałam przez tylne rzędy Aud. Max wybuczana i „wystukana” na pulpitach ław

JM Rektor zachwalał potem panujące /?/ na UW poszukiwanie prawdy i tolerancję…

– napisała na Twitterze.

Dodajmy, że wśród przybyłych na inaugurację roku akademickiego, oprócz sędzi Trybynału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz byli m.in. Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek, szefowa Kancelarii Prezydenta RP Grażyna Ignaczak-Bandych i sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Wojciech Murdzek.

Źródło: dziennik.pl, Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie