Po godzinach

Zakochał się w Rosjance na portalu randkowym. Ona zniknęła, długi zostały

Miłość bywa ślepa, a czasami też kosztowna. Przekonał się o tym mieszkaniec Suwałk, który nabrał kredytów, by sprowadzić do Polski Rosjankę poznaną na portalu randkowym.

Początek tej historii brzmi pięknie i wzniośle, jak scenariusz niezbyt wyrafinowanego filmu romantycznego. Ona w Rosji daleko za Uralem, on gdzieś w chłodnych Suwałkach, ale oboje z gorącymi sercami. Ich uczucie rozkwitło na portalu randkowym – ona chciała uciec i do niego przyjechać, on postanowił jej pomóc.

Jedyna przeszkoda? Pieniądze. Ale czym są pieniądze dla zauroczonego mężczyzny?

Niestety, nie będzie tu happy endu. Mieszkaniec Suwałk w średnim wieku został oszukany. Co więcej, nie ma nawet pewności, że romansował z 35-letnią i bardzo atrakcyjną Rosjanką, choć ona wysyłała niby swoje zdjęcia i korespondowali ze sobą aż dwa miesiące. “Magia” portalu randkowego.

“Oszustka z Tindera” w wersji rosyjskiej

Po dwóch miesiącach, gdy uczucie niby rozkwitło, postanowili, że zamieszkają razem. – Rzekoma Rosjanka potrzebowała pieniędzy na bilet, paszport i wizę. Zakochany mężczyzna, wierząc oszustce, wziął pożyczkę i przesłał jej pieniądze – poinformował w poniedziałek zespół prasowy podlaskiej policji. Gdy wydawało się, że tylko tyle dzieli ich od wspólnej przyszłości w Suwałkach, kobieta znów poprosiła o pieniądze.

Jak to wytłumaczyła? Stwierdziła, że aby móc wyjechać z Rosji, musi mieć na koncie odpowiednią ilość gotówki. Facet niewiele (bardzo niewiele) myśląc ponownie się zapożyczył i przesłał jej kolejne pieniądze. I to nie wystarczyło, bo rzekoma Rosjanka stwierdziła, że musi jeszcze zapłacić jakąś karę. Co zrobił zakochany? Wysłał jej pieniądze.

Kontakt “pary” urwał się w styczniu, jednak mężczyzna dopiero teraz zgłosił sprawę na policję, być może licząc, że piękna Rosjanka stanie w jego drzwiach. Tak się nie stało. Mieszkańcowi Suwałk zostały tylko długi – 30 tys. złotych

Czytaj również:

Ta tajemnicza rozmowa rodzi wiele pytań. Kurski znalazł już następcę i odejdzie z TVP?!

Biły mopem, wyzywały, przywiązywały do łóżek. Bestie w przebraniu zakonnic zgotowały dzieciom piekło

Morawiecki przerywa milczenie ws. głośnej afery. TAK premier tłumaczy się z zakupu obligacji

Źródło: Onet

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie